Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem értem, hogy a...

Még mindig nem értem, hogy a Gárda miért félkatonai szervezet?

Figyelt kérdés

Március 15.-én azért oszlatták fel őket,mert alakzatban álltak és vezényszavakra hajtottak végre utasításokat(állítólag).Ez igaz pl egy focicsapatra is.Egyenruhában vannak,alakzatban is állnak,van rangsor és a bíró/edző vezényszavára csinálnak dolgokat.Vagy az iskolai ballagás,vagy egy hangverseny.....Minden illik rá!

És különben is,kit bántott már a Gárda?Halljuk a neveket,nem azt hogy megrettentünk meg hasonló sületlenségeket!


2011. márc. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval teljesen egyetértek,én is ezt próbáltam megfogalmazni,de sajnos vannak,akik nem értenek magyarul.
2011. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Ha jól látom nem tud senki vérfürdőt rendező Gárda ünnepélyről,nyugdíjast nyakon vágó vagy kézist szíven szúró esetleg tanárt agyonverő 200fős Gárda gyűlésről!?

De csúnyán néznek!Ez durva!Még Mici Mackó is összefosná magát(bár túlélné).És az hogy a Gárdisták kigyúrt kopaszok cáfolnám.Egyszerű dolgozó emberek,úgymond a társadalom immunrendszere,akik már rájöttek hogy egységben az erő és nincs más lehetőségünk.

2011. márc. 26. 19:51
 33/58 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha egyszerű ártalmatlan emberek, akikben semmi ijesztő nincs, akkor, hogy akarnak rendet tartani, mikor semmi karhatalmi jogosultságuk nincsen?
2011. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
érdemes a videót megnézni!!!!
2011. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Bírom Vonát;-)
2011. márc. 27. 08:57
 37/58 anonim ***** válasza:

"Kérdező, ha egyszerű ártalmatlan emberek, akikben semmi ijesztő nincs, akkor, hogy akarnak rendet tartani, mikor semmi karhatalmi jogosultságuk nincsen?"


Tudod nem kell vérebet tartani, ami elharapja a betörő torkát, elég ha egy nagytestű kutya a jelenlétével jelzi, hogy nem kéne bemenni. A biztonsági őrök sem azért vannak az üzletekben, hogy sz.arrá lőjenek mindenkit. Valamiért mégis ott vannak.

2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%
73%, akkor szerinted is a Gárda egy legalizálatlan milícia? Mert mint te mondtad valamiért mégis ott van.
2011. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
58%

Walter Sobchak válasza:


73%, akkor szerinted is a Gárda egy legalizálatlan milícia? Mert mint te mondtad valamiért mégis ott van.


Ne magyarázd félre. Elmondok egy kb. 3 hete előfordult esetet. 3 mit ad Isten egészen véletlenül cigány fiatal ment be a mellettünk levő társasház kertjébe. Egyértelműen betörés céljából (nem ott laknak mivel ismerem az összes lakót). Kimentem az erkélyre, hogy lássák, hogy látom őket. Magyarul jeleztem a jelenlétemmel, hogy ha bármi történik, akkor bizony tanúskodni fogok. Remélem nem gondolod, hogy középkorú nő létemre legalizálatlan milícista vagyok.

2011. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
Akkor világos: A Gárda egyszerűen egy politikai indíttatással létrehozott illegális polgárőrség.
2011. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!