Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire fognak...

Szerintetek kire fognak szavazni a most 15-16-17 évesek 3 év múlva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány fiatalról tudjátok, hogy milyen szimpatizáns (politikailag), mindenesetre arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik tavaly áprilisban még nem voltak nagykorúak, de 3 év múlva már szavazhatnak, kire adják le majd a voksukat?

Az új generáció, az "újhullám" kit fog erősíteni leginkább?


2011. márc. 5. 12:44
 41/93 anonim ***** válasza:
22%
rendes érveket is felhozhatnál nem csak a "te hazudsz ez nem így van" típusúakat. gondolom a zsidó diaszpóráról sem hallottál még a töri könyved előtt pedig az sem volt semmi...
2011. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
82%
Hogy jönnek ide a zsidók?
2011. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként valószínűleg nem, hacsak szüleim nem mondták, de feltételezem te sem hallottál róla amikor kipottyantál erre a világra. Vagy tévedek?
2011. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
19%

A fogalom jön ide nem a zsidók, és rá szerettem volna világítani gondolatsorod hibájára, de látom nem sikerült.

Én onnan tudom mit jelent, hogy a világháló egy része folyamatosan területrabló Izraelről és tömeggyilkos kazárokról beszél, én pedig tényekre alapozott igazságot kerestem. Az más téma, hogy amikor ezeknek a "híveknek" elmondom álláspontom tényekre forrásokra alapozva, megkapom, hogy zsidó bérenc, bértollnok vagyok, és még a hazámat sem szeretem eléggé és egyszerűen hazudok történelmet hamisítok.

Anyám sajnos nem beszél történelemről, csak kérdezi hogy milyen volt a suli...

2011. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
22%
Számomra elengedhetetlen, hogy mielőtt egy témához hozzászólok ne járjak utána személyesen is.
2011. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
13%
az megengedhetetlen, hogy én nem járok utána a témában, lehet az előző mondat nem volt teljesen érthető
2011. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
41%

ma 01:03


a fél tizes ICvel jöttek, kalauznak álcázva magukat

2011. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
24%

Na legalább tudom, hogy hány évesek hazaárulóznak, liberálisoznak le, mikor vitatkozunk :D

Amúgy igen valószínű, hogy a Jobbikra szavaznak sokan a következő választókorba érő korosztályból. Egyrészt azért, mert "új" (bár addigra már nem lesz annyira az), másrészt, mert a cigánykérdésen kívül nem érdekli semmi más őket, ez a motiváló erő, na meg a sok kuruc propaganda megtette a hatását. A maradék vagy lexarja az egészet, vagy arra szavaz, akire a szülei.

Szarkasztikus Ákos minden szavával egyetértek! Az LMP, SZDSZ vitához csak annyit, hogy az SZDSZ neoliberális gazd.polt akart, az LMP pedig nem. ma ez a meghatározó egy "liberális" pártnál, nem a szabadelvűség "mértéke"! A szavazóbázis tekintetében van átfedés,de ez nyilvánvaló, viszont a tagság baromira nem SZDSZ-es múltú! Először jobb lenne egy kicsit a saját porta körül sepregetni ugyebár...

Kár, hogy ezt nem vagytok képesek belátni!

21/F

2011. márc. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
86%
Ne tessék azt gondolni, hogy náci vagyok azért, mert ha nem a Fideszre szavaznék akkor másodiknak a Jobbik jönne, de tényleg kellene valamit csinálni a cigányokkal.
2011. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben hidegen fogja hagyni őket a szavazás.
2011. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!