Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire fognak...

Szerintetek kire fognak szavazni a most 15-16-17 évesek 3 év múlva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány fiatalról tudjátok, hogy milyen szimpatizáns (politikailag), mindenesetre arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik tavaly áprilisban még nem voltak nagykorúak, de 3 év múlva már szavazhatnak, kire adják le majd a voksukat?

Az új generáció, az "újhullám" kit fog erősíteni leginkább?


2011. márc. 5. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
54%
1998 - 2002 között nem volt itt semmi baj. Amikor a hazugság kormánya átvette a hatalmat, és fedezet nélkül szétosztotta a még nem üres államkincstár vagyonát, na akkor kezdődött el a máig tartó rombolás. A Kádár korszakban pedig még elég sokan voltunk Kisz vagy Párt tagok, ahogy úttörők és kisdobosok, mert annak kellett lenni. Az egy más korszak volt, csak vissza ne jöjjön, bár erre semmi esély szerencsére. Elvégre a hatalmas hitelek felvétele már akkor elindult, azért éltek annyian olyan jól akkor, akár még munka nélkül is. Az én fejem fölött is volt egy párt titkár, aki semmihez sem értett, csak belőlem élt nagyrészt. Hát ezen változtatott többek közt a rendszerváltás. És ha tetszik ha nem, ezt a Fidesz csinálta eddig a legjobban. Én így éltem meg, és így látom most is. Nem baj hogy más a véleményed, szíved joga.
2011. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:16


"1998 - 2002 között nem volt itt semmi baj."


Mégse maradtak hatalmon -.-


"Amikor a hazugság kormánya átvette a hatalmat, és fedezet nélkül szétosztotta a még nem üres államkincstár vagyonát"


Ebben egyet értünk.Azt viszont le kell szögezni,hogy azt a pénzt amit elherdáltak 2002 és 2010 között NEM a Fidesz szedte össze.Az az előtti Bokros csomagnak köszönhető.


"Kádár korszakban pedig még elég sokan voltunk Kisz vagy Párt tagok, ahogy úttörők és kisdobosok, mert annak kellett lenni."


Ez nem igaz.Az én apám se volt KISZ párttag mert nem akart.Sőt továbbmegyek a nagyszüleim se.Egyedül az apai nagyapám volt de ő önként és azért mert hitt a szocializmus eszméjében nem azért,hogy majd később lopni tudjon.Egyébként Orbán is önként volt KISZes



"Elvégre a hatalmas hitelek felvétele már akkor elindult, azért éltek annyian olyan jól akkor, akár még munka nélkül is"


Az első hitelt 1978-ba vettük föl,amire egyébként volt fedezetünk(lsd.:gyárak, tsz-ek,Állami Gazdaság)utóbbit pont a Fidesz adta el a nagytőkéseknek külföldön azon címszó alatt,hogy törlesszük az államadósságot ,de ehelyett offshore cégek számlájára ment.Aztán egyébként a Fidesz is vette fel hitelt,de ez most annyira nem is lényeges.


"Hát ezen változtatott többek közt a rendszerváltás"


Attól,hogy neked jobb lett nem biztos,hogy mindenki másnak is.Erről már írtam neked.


"És ha tetszik ha nem, ezt a Fidesz csinálta eddig a legjobban"


Hitlerről,Sztálinról és Ceauşescu-ról is ezt hitték, és lásd mi lett a vége....

2011. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
jobbik
2011. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!