Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire fognak...

Szerintetek kire fognak szavazni a most 15-16-17 évesek 3 év múlva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány fiatalról tudjátok, hogy milyen szimpatizáns (politikailag), mindenesetre arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik tavaly áprilisban még nem voltak nagykorúak, de 3 év múlva már szavazhatnak, kire adják le majd a voksukat?

Az új generáció, az "újhullám" kit fog erősíteni leginkább?


2011. márc. 5. 12:44
 31/93 anonim ***** válasza:
77%

Nem, hanem mert gondolkozott.

A logika nem vélemény kérdése. Nameg aki összefüggésekben gondolkozik az lát, nem csak néz főleg ha értelmes összefüggésekben gondolkozik.

2011. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
82%
hát hozz fel érveket forrással
2011. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
63%
Hahó, nem érvekről volt szó,volt egy kérdés, amire ő értelmesen reagált.
2011. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
65%

-hát azért ez nem így van...


-Pedig így van...


ez aztán 100% polkorrekt válasz... "de csakazért is nekem van igazam" tipikus esete

2011. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
33%
mivel az Szdsz=LMPtől főleg a kuruc meg a barikád hangos meg tán az echo tv, az embernek saját gondolati is legyenek már ne csak amit nekem odamanipulálnak az újságírók, szerkesztők, én azért szavazok majd eséllyel az LMPre mert ők szervezték pl a Critical Mass-t. Az SZDSZ mikor volt ilyen esemény szervezője? Elmondom soha! Az LMP nem egyenlő az SZDSZ-el. A háttérben meghúzódó még korábban semleges zöld aktivisták alkotják az LMP jó részét.
2011. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
71%

Na jó figyelj, a pedig nem így van sem egy túl kifejező reagálás, én direkt írtam vissza ilyen stílusban.

Az LMP csak azért jutott be a parlamentbe, mert ez a neve, ahogy Fárby is megmondta, ha lett volna oylan párt, hogy "Egyik sem" azok nyerik a választást.

Az LMP tele van volt SZDSZ-esekkel akik még akkor léptek le amikor látszott, hogy süllyed a hajó, nem az egész tagsága ilyen az mondjuk igaz, de érdemi munkájuk eddig nem volt a parlamentben sem azonkívül (a CM-nak igazából semmi jelentősége nem volt).

2011. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
42%

ma 22:33


Azért Fábry nem igazán polkorrekt erősen főződik egy párthoz.

Amit az LMP eddigi munkájáról mondtál : [link] itt utánaolvashatsz a semminek, az esetek többségében inkább a jobbikról mondható el, bekiabálások alpári stílus gondolom Zagyva György Gyulát sem nem kell bemutatni, valamint a bevándorláshoz kapcsolódó "katasztrófa" és az arab-magyar barátság együttes használata valamint Novák Előd frissen koszorúzott holokauszt emlékműve kétkedésre ad okot. Vajon van-e szakértelme-e pártnak?

2011. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
29%
Nonszensz, hogy a CNnek semmi jelentősége nem volt, próbálkozás volt felhívás, és igen sikeres is volt, és minden évben több lélekszám jelentkezik a demonstrációra a biciklisekért.
2011. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
33%

Különben ostobaság ez a "Egyikre se" elmélet, hiszen akkor nyerhetne a munkáspárt ezen a síkon valahogy így:

Munkáspárt? Én dolgozom tehát munkás vagyok, tehát az én pártomat szolgálják, én rájuk szavazom!

2011. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
75%

A munkáspártot azért az emberek megjegyezték pár évtized után :D

Amit linkeltél az meg csak rizsa amit egyébként minden párt előszeretettel csinál.

A CN pedig továbbra is semmi, ha nem látom a híradóba anno azt se tudtam volna mi az, az én életemet a legkisebb mértékben sem befolyásolta.

2011. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!