Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire fognak...

Szerintetek kire fognak szavazni a most 15-16-17 évesek 3 év múlva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány fiatalról tudjátok, hogy milyen szimpatizáns (politikailag), mindenesetre arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik tavaly áprilisban még nem voltak nagykorúak, de 3 év múlva már szavazhatnak, kire adják le majd a voksukat?

Az új generáció, az "újhullám" kit fog erősíteni leginkább?


2011. márc. 5. 12:44
 21/93 anonim ***** válasza:
96%
Két szélsőséges tábor van a fiatalok között: Jobbik és LMP.
2011. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen Jobbik. Épeszű magyar ember nem szavaz az MSZP-re vagy az LMP-re. 15/F
2011. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 Dick Esmen ***** válasza:
95%
A fiatalok körében a Jobbik és az Lmp népszerű.Kivéve a fiam:ő Munkáspártos.Már megpróbáltam lebeszélni róla de ő elhatározta magát úgyhogy hiába mondok neki bármit is.(amúgy 15 éves)
2011. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
76%
13:35! Azért mondtam, hogy az LMP=SZDSZ, mert akárhányszor volt róluk szó a tv-ben vagy az újságban, szinte mindig előkerült, hogy akivel éppen az interjú készül az SZDSZ-ben milyen pozícióban volt... nekem meg már így alapból bűzös az egész.
2011. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
16%
hát azért ez nem így van...
2011. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
37%
Pedig így van...
2011. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz, Jobbik, LMP, illetve ha lesz egy másik menő párt, akkor arra.
2011. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
98%

18 éves vagyok.


Szeretek foglalkozni ezzel a témával.



Nálunk a család 2 táborra oszlik:

1)

Apuék mindig mszp-ra szavaztak..Csak azért,mert a fidesz nem szimpatikus.

Anyuék mindig a Fideszre,mert hívőket elvileg támogatta,stb szóval a duma..


Viszont,amikor nem tudsz az iskola folyosón végig menni hogy ne k*cs*g magyarozzanak le,egy buliban nem próbálnak behúzni egy kis pénzzel,vagy az utcán egy 5-10 fős csoport nem fog utánad menni,akik egyértelműen cigányok,addig ne várja el azt senki az idősebbek közül,hogy a fiatalok utálják,mármár a rasszizmus irányába menjenek el.


Sokan rosszul tudják a felnőttek közül.

Az én baráti társaságomban kb minden 2. ember a kurucinfóval kezdi az internetezést.


Így marad,hogy a jobbikra szavazok,mert ha nem csinál semmit,csak minden marad úgy ami eddig,de a cigányokat helyrerakja akkor már úgy gondolom,hogy jobban élünk mint 4 éve!!

2011. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
17%
Közületek a 70%-os 17 éves srác a legértelmesebb. Kb. rajta látom leginkább, hogy ért a kora ellenére a politikához és gondolkozik logikusan, valamint átlátja az összefüggéseket. Hála az égnek, hogy ilyet is lehet olvasni!
2011. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
63%
de csak mert véleményeddel megegyezőt mondott...
2011. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!