Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire fognak...

Szerintetek kire fognak szavazni a most 15-16-17 évesek 3 év múlva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány fiatalról tudjátok, hogy milyen szimpatizáns (politikailag), mindenesetre arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik tavaly áprilisban még nem voltak nagykorúak, de 3 év múlva már szavazhatnak, kire adják le majd a voksukat?

Az új generáció, az "újhullám" kit fog erősíteni leginkább?


2011. márc. 5. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbben valószínű a Jobbikra.Egyébként a fiatalabb korosztályból ne tudd meg,de nagyon sokat nem érdekel a politika.
2011. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos. Mindkét választáson (országgyűlési és önkormányzati) a szavazatszámláló bizottság egyik tagja voltam, s saját szememmel láttam, ahogy az idősebbek valósággal özönlenek, s csak elvétve tévedt be szavazni egy-egy fiatal, fiatalabb. :-(
2011. márc. 5. 12:49
 3/93 anonim ***** válasza:
82%
Elég szomorú.Valahogy ösztönözni kéne őket a szavazásra mert így ez nem működhet.Mondjuk meglehet őket érteni,ha ezt látják ami most van akkor akárki kiábrándulna sztem.A legjobb az lenne ha kötelező lenne szavazni csak hagyni kéne egy külön rublikát amire az lenne írva,hogy tartózkodok.Így például elkerülhető lenne az a bizonyos kétharmad.
2011. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbbjük lesz*rja a politikát, egy részük meg a Jobbiktól várj a megváltást :) A fiatalok még bedőlnek az ilyesminek... Egyébként én arra szoktam szavazni, akire a szüleim (MSZP), de különösképpen engem se érdekel a téma, csak azért szoktam elmenni, mert sosincs jobb dolgom épp akkor :D
2011. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
83%
Azt sem tudom én kire fogok szavazni három év múlva :) Addig akármi is történhet. Nemhogy a mai fiatalok tudnák. Mi van, ha addigra nem is lesz Jobbik? Mi van ha addigra egyik mostani parlamenti párt sem lesz valami csoda folytán? Mi van, ha érdeklődés hiányában a 2014-es választás elmarad? Vagy háború miatt.
2011. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ, hogy mit hoz össze a fidesz, ha jót akkor a fideszre, ha nem akkor LMP-re.
2011. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen a Jobbik Magyarországért Mozgalomra.
2011. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
66%

A Jobbikra természetesen


16/f

2011. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg mindenki másra:)
2011. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
66%
A Jobbikra, vagy a Fideszre. Még 3 évem van, hogy eldöntsem...
2011. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!