Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják a kereszténysége...

Miért akarják a kereszténységet belevenni az alkotmányba, amikor Magyarországon nem is államvallás?

Figyelt kérdés
Magyarországon hivatalosan nincs államvallás, tehát minden vallás egyenrangú. Ennyi erővel akár a krisnásokat is meg lehetne említeni, nem?
2011. jan. 31. 19:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
- Már az is gyalázat - önmagában, - hogy az "egyházakat" adófizetői pénzekből IS kell kitartani.
2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
44%

>> Miért is kell ennyire félni a muzulmánoktól? Zsidó vagy-e?


Nem vagyok zsidó. Csak éppen tudom és tapasztalom, hogy a muzulmánoktól jót nem szabad várni.

2011. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

>> "az állam fizeti a templomok villanyszámláját, a takarítókat stb. " És ez miért is jó nekem hogy a befizetett adómat az állam ilyen baromságokra költi?


Gondolkodj:

Nem volt szó arról, hogy itt legyen államvallás. Senki se mondta és nem is lesz !!! Te honnan veszed ? Éppen azt tárgyaljuk, hogy mivel NEM államvallás, akkor miért akarják bevenni az alkotmányba a reá vonatkozó UTALÁST.

2011. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

23:21


Igen? és milyen tapasztalataid vannak ha szabad kérdeznem?

2011. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

23:26

Ez aztán baromira kapcsolódik ahhoz, hogy miért is jó ha az állam az adóforintjaimat ilyen hülyeségekre költi.

Én speciel a mohamedán vallás terjesztésére akarom költeni az adómat a köpönyegforgató keresztény egyház helyett, akik eddig még MINDEN politikai rendszernek lefeküdtek a náciktól a kommunistákig.

2011. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!