Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon veszi el a...

Milyen jogon veszi el a fidesz a magánnyugdíjakba rakott pénzt, illetve akadályozza meg, hogy ez működhessen továbbra is?

Figyelt kérdés
Van, aki a fideszre szavazók közözz komolyan elhiszi, hogy ha most elveszik az eddig befizetett millióit, akkor 10-15 év múlva lesz nyugdíja?
2011. jan. 6. 22:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
35%
Ha Magyarországon kiadod a kezedből a pénzed akkor nem nyerhetsz. Bárkinek adod, te csak rosszul jársz.
2011. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
22%

Hogy a mindenkori KORMÁNY mit tehet ?

Nézd végig . Kicsit nehézkes de megéri. Egy HÍRésATV nézelődő....

2011.01.07 20:40 Magánbeszélgetés című műsor

Dr. Bócz Endrével

[link]


Ökörköri

2011. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Az erősebb jogán!

A "fülkeforradalom", és következményei rengeteg pénzbe kerülnek, és erre már hitelt nem adnak. Későbbi működést azért akadályozza meg,mert a pénzedre nagyobb szükség van a lyukas zsákban.

2011. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
21%

Én már a választások napján megmondtam, hogy minden fidesz szavazót kártérítés megfizetésére kell kötelezni!

Remélem a következő kormány meg is teszi ezt.

2011. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
48%

"Vegyék csak el! Olyantól veszik el akinek volt pénze az államit meg a magánt is fizetni, attól meg hadd ne sajnáljam már! Nekem csak állami volt van lesz!"


Te! Én minimálbéren élek és nem azért fizettem magánnyugdíjpénztárat mert űbergazdag vagyok, hanem mert köteleztek rá!!!

2011. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
54%

" Akkor a nyugati országokban miért működik jól ez a rendszer???"


Nem működik jól.

2011. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
34%
"Vegyék csak el! Olyantól veszik el akinek volt pénze az államit meg a magánt is fizetni, attól meg hadd ne sajnáljam már!" Arra nem gondolsz,hogy olyan emberek is léteznek,akik a tudásukkal,munkájukkal magasabb szintre jutottak,mint egy átlag ember,és azért tudták fizetni mindkettőt?Mert nem csak csalással,lopással gazdagodhat meg valaki,hanem alkotó,értékteremtő munkával,mint ahogy én is,te tipikus irigy magyar,hogy a fene enne meg.Te csak rinyálni tudsz,meg rosszindulatoskodni,csak azért mert nem vitted sokra valószínűleg az életben.Erről csak te tehetsz,magad hibáztasd,ne mást sértegess.Amúgy meg pont a nyugdíját akarják megvédeni az embereknek azzal,hogy az államhoz kerül a pénz,amíg még nem késő,de szerintem kár is koptatni az ujjaimat,mert úgysem értenéd meg,meg hát mindenki rohadjon meg aki vitte valamire,nem igaz?Egyike vagy a magyar f.....nak,akik csak hátráltatják a fejlődést.Rád igaz a mondás:El lehet innen menni!
2011. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%

"Én már a választások napján megmondtam, hogy minden fidesz szavazót kártérítés megfizetésére kell kötelezni!

Remélem a következő kormány meg is teszi ezt." Mivel a Fidesz fog nyeri,ez nem valószínű,te senkiházi.Nézd meg feljebb az írásomat ma,próbálj kicsit tanulni.Azt nem írtam oda,hogy az ő kormányzásuk alatt gazdagodtam meg tudással,munkával.Az utolsó mondatom rád is vonatkozik,meg az összes ellenzékire is,mert csak az ország fejlődését hátráltatják.

2011. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
45%
A politika semmi más,mint az emberek egymás ellen meg nyílvánuló trágársága,gyűlölete,ahelyett hogy a saját életükkel foglalkoznának.Az ilyenek mind hitehagyott,cél nélkül élő emberek,akik semmi másra nem képesek az életben csak a gyalázkodásra.Gratulálok minden magyarnak,ez a fradi meccseken volt eddig csak jellemző,de úgy látszik elérkeztünk arra a szintre.
2011. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

"Micsoda egy primitív ember lehetsz te!Nem adnád meg a címedet?Sajnos így kideríthetetlen hol vagy,még nekem se menne.Szívesen eltakarítanám az ilyen szemetet innen."


Neked más sem menne, vedd fel a segélyed és idd le magad, legalább megnyugszol.

2011. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!