Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon veszi el a...

Milyen jogon veszi el a fidesz a magánnyugdíjakba rakott pénzt, illetve akadályozza meg, hogy ez működhessen továbbra is?

Figyelt kérdés
Van, aki a fideszre szavazók közözz komolyan elhiszi, hogy ha most elveszik az eddig befizetett millióit, akkor 10-15 év múlva lesz nyugdíja?
2011. jan. 6. 22:17
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Az egyetlen primitív ember pedig itt te vagy. És ez nem a tiédhez hasonló alaptalan vádaskodás, hanem írásaidból egyenesen lejön tanulatlanságod és beképzeltséged. Attól, hogy más nem döngeti itt a mellét mekkora országmegmentő, még megeshet, hogy elbújhatsz mellettük!


Viszlát!

2011. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
És ha már a látatlanságnál tartunk lehet, hogy épp te esnél össze az irígységtől, hiszen mint írásaidból kiderül kettőnk közül épp te vagy a pénz és hatalommániás. Engem gyakorlatilag hidegen hagy, tőlem még egyszer olvastad mennyit értem el.
2011. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
11%

úgy látom köhög itt valami bolha:)

általában az pattog a legjobban az "érdemeivel" aki vagy szart se ért el, vagy épp azt nem érte el amit el kellett volna, vagy el akart. Lehet valami pénzes impotens furkóval van dolgunk:)

2011. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ausztriában élek, így nem vagyok "otthon" a magyar politikában. Itt az újságokban kevés szó van a magyar politikáról, abban arról esik szó, hogy Orbán önkényuralmat akar csinálni.
2011. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom lehetett választani, szóval nem vette el a pénzt. Egyébként pedig szívesen hallgatnék néhány kommentet azoktól az emberektől, akiknek a pénzét elherdálták különböző magánnyugdíjpénztárak!
2011. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Honnan tudod te hogy milyen az én mentalitásom?Átlátsz a neten?Az utolsónak meg csak annyit:14 éves troll az te lehetsz.Elképzelem,amikor megszülettél,és anyukád megszólalt:Na,gyereket akartam és ez lett belőle!Amúgy meg tényleg kár bizonygatnom bármit is a neten keresztül.Egyébként nem szokásom nagyképűsködni,és nem is volt célom,csak egy-két kérdésre válaszoló kihozta belőlem.De lehiggadtam,szerintem be is kellene fejezni ezt a mocskolódást,mert semmi értelme nincs.Aki mszp párti úgyis az marad,aki meg Fidesz az is.Az egészet az a válaszoló váltotta ki belőlem,aki azt írta hogy vegyék is el a pénzt attól akinek milliói vannak a magánpénztárban,mert az meg is érdemli.Szerintetek ez nem volt bunkóság?Harag nélkül,de szerintem lépjünk ki egymás életéből.
2011. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

"Elképzelem,amikor megszülettél,és anyukád megszólalt:Na,gyereket akartam és ez lett belőle!"


ez egy tipikus troll stílus. ennyi.

2011. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"Ha jól tudom lehetett választani, szóval nem vette el a pénzt."


Tehát ha azt mondom, hogy pénz vagy életet! akkor én egy rendes ember vagyok, mert adok választási lehetőséget?


választhattál, hogy vagy visszalépsz, vagy nincs állami nyugdíj, de a pénzt vonják tőled. szerintem ez még mindig zsarolás.

2011. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


A magán nyugdíjpénztárba is kötelező volt fizetni, választhattál, hogy fizetsz, vagy fizetsz. Viszont szerintem már így is túl sok pénzünket bíztuk rá magántőkések által irányított szervezetekre. Semmi garancia arra, hogy megkapnád, sőt, sajnos sokan belebuktak, mert rossz pénztárat választottak. Az állami biztosabbnak tűnik. Nem mondom, hogy jobb, de a két rossz közül az a kissebb.

2011. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

"két rossz közül az a kisebb."

a leghülyébb érv tavaly április óta.


mesélj, hogy miért is biztosabb az állami!

figyelek!

2011. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!