Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz magyarországon következmé...

Lesz magyarországon következménye a csipogós esetnek?

Figyelt kérdés
Mivel magyarországon gyartották
ma 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy néhány fideszes nagykutyának megmutatják, mit szoktak a muszlimok csinálni az ilyen gyaurokkal.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A mi részünkről, talán annyi, hogy találnak valami wc-s nénit, akit kirúghatnak, vagy lemondathatnak..., de, hogy a Hezbollah is igy gondolja-e, arra már nem mernék mérget venni. Szerintem most ezzel a lépéssel túl messzire mentek és ténylegesen veszélybe sodorhatják az országot.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a csipogó? Napok óta ezt hallom, csak azt nem tudom mi csipog.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1.

általában az utca emberének szokták megmutatni az ilyesmit.

ma 10:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Az biztos ez kb. 50 év legnagyobb műveleti sikere. Tankönyvi eset lesz annyi biztos. Film lesz róla.

Azért került annyi állomáshely különböző országokban bevonásra, hogy egyiken sem lehessen egyértelműen elverni a port az iszlám megtorlás alapján.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
nem itt gyártották, felesleges volt kiírni a kérdést.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pontositsunk, nem tudjuk, hogy hol gyártották, mivel mindenki tagadja a gyártás helyszinét.


Egyébként, meg sajnos a múltbéli tapasztalatok azt mutatják, hogy a Hezbollah tud támadni egyszerre több országban is, ha akar. Én nem kivánom ezt és nem szeretném, de ezt baromi nagy hibának tartom a részünkről, annak fényében, hogy egyébként magát az akciót nem minősiteném.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát, nem akarok vészmadár lenni, de én szerintem növekedett a terrorveszély Budapesten. Lehet lesz válasz erre, tehát ott is robbanni fog egy bomba valami rendezvényen. Remélem én vagy valamelyik szerettem nem lesz rosszkor rossz helyen.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5.

majd akkor is legyél büszke rá hogy tankönyvi eset amikor a hamasz fölkeres, szerintem az is tankönyvi eset lesz

ma 11:19
 10/18 anonim ***** válasza:
9. Ki mondta hogy büszke vagyok rá? Épp ellenkezőleg negatív a dolog. Látom szeretsz hozzáképzelni dolgokat a kommentekhez. Ettől még mint pl. Eichmann Izraelbe csempészése, hírhedt lesz. Ezentúl nem tudhatod mikor robban szándékosan a kezedben valamilyen híradástechnika.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!