Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter arról beszél,...

Magyar Péter arról beszél, hogy a 3/3-as ügynökök lehallgatták a családjaikat, "akár férj a feleségét"... normális?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy ez már kabaré. A Tiszások miért csak azt hallják meg Magyar Péter szájából ami nekik tetszik? Van ennek a jelenségnek valami orvosi definíciója?

ma 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Jó volt az a magyar péter évekig nektek diákhitelközpont igazgatónak. Csak most már szar minden amit csinál, hogy besározta a gazdáitokat.


Van ennek a jelenségnek valami orvosi definíciója?

ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

1, nekem sosem volt jó igazgatónak sem, mivel sosem szavaztam a fideszre, de én ugyanazt érzem vele kapcsolatban, amit a kérdező.

Orvosilag ezt kételynek szokták egyébként nevezni.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 Miből gondolod, hogy a Fideszre szavaztam?
ma 10:36
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

DK? MHM?


Igazából egyik sem jobb.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
MHM
ma 11:00
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Fidesz helyett a szalonnácik.


Biztos sokkal jobb lenne tőlük az ország.

Mellesleg Toro még 2006-ban ott volt kint a barikádokon azok a bűnöző huligán neonácik mellett, akiknek jórészét integrálta a fidesz.

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

"Van ennek a jelenségnek valami orvosi definíciója?"

szekta mentalitás az biztos, de ez nem orvosi definíció.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7, oké, és, mi van akkor, ha valaki egyik szektának sem hisz és egyik szektát sem akarja?

annak, mi a neve?

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel egy 3/3 ügynök feladata az volt, hogy a közvetlen környezetéről jelentsen, így benne van a pakliban, hogy történt ilyen.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: Ez így is van, de ha Magyar Péter erről beszél, hogy nem sül le a képéről a bőr? Ugyan így robbant be a közéletbe, ezért is poloska a csúfneve.


6: Ha minden pártnak ilyen szép neved adsz, akkor én is mondok a Tiszára: CIA párt, az élén Maidan Péterrel.

ma 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!