Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miert nem tiltja be...

A kormány miert nem tiltja be a TikTokot mint az USA? Az normális, hogy szellemileg visszamaradott emberek többet keresnek mint egy melós? Még csak adózniuk se kell, pedig jövedelemnek számít.

Figyelt kérdés

szept. 8. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

"Még csak adózniuk se kell, pedig jövedelemnek számít."

Akkor miért nem kell adózniuk?

szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. Jó kérdés.
szept. 8. 20:37
 3/20 anonim válasza:
66%
1. kell adózniuk. 2. magyarországon nem lehet tiktokkal pénzt keresni, csak a promóciókkal. Azt meg youtube-on facebook-on és intsán is csinálják, akkor mindent tiltsunk be és legyünk északkórea :) Ja és még az USA sem tiltotta be a tiktokot, csak beszélnek róla.
szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

A botrány az, hogy egy ÉRTELMISÉGINÉL vagy egy művésznél is többet keresnek ezek a szellemileg visszamaradott emberek. Pedig abszolút SEMMIT nem csinálnak és semmihez nem is értenek.


De sajnos nagyon jól élnek abból, hogy idióták milliói naphosszat őket nézik, amint esznek, isznak, járkálnak, fagyit nyalnak, idétlenkednek, bohócot csinálnak magukból vagy osztják a kevéske eszüket valamiről, amit nem is értenek.


Hát ilyen világot élünk - és erre van igény...

szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Honnan veszed, hogy olyan sokat keresnek? Nem kell nekik mindent elhinni!
szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3. Tévedés.

TikTokon vannak ilyen kihívások ahol a sok koldusnak 100 ezreket küldenek néhány perc alatt a suttyók.

Az USA se véletlen tiltotta be.

A Youtube az más, ott akkor kapsz pénzt ha valóban minőségi tartalmakat csinálsz és sok a feliratkozód.

szept. 8. 20:41
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

"TikTokon vannak ilyen kihívások ahol a sok koldusnak 100 ezreket küldenek néhány perc alatt a suttyók."

Ezt akárhol is eljátszhatod a neten. Akkor tiltsuk be az egészet?...

szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
61%
3. vagyok és tudom hogy nem tévedek. Igen küldenek idióta lecsúszott emberek még idiótább lecsúszott embereknek pénzt. De ez youtubon is sajnos jelen van. Például ott van Herby, aki abból keresi a pénzét hogy alkoholista. És az USA nem tiltotta még be, csak beszélnek róla. Lehet más emberek lehúzásával kb minden oldalon pénzt keresni pl ott vannak a facebook kéregetők is. Youtubon is lehet donaitelni liveokba, meg csatonra tagságot vásárolni stb...
szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Kell belőle adózni, ahogy a youtube bevételeidből is kell.

"A botrány az, hogy egy ÉRTELMISÉGINÉL vagy egy művésznél is többet keresnek ezek a szellemileg visszamaradott emberek. Pedig abszolút SEMMIT nem csinálnak és semmihez nem is értenek."

A művészet már csak ilyen. Nem tudom most konkrétan milyen tartalmakra gondoltok, de a művészek sem csinálnak semmit. Nem mindegyik művész műve tetszik mindenkinek, az egyik ember azt mondja egy szoborra hogy ez gyönyörű és megér neki 20 milliót is, a másik meg azt mondja rá hogy ilyen szart még sose látott. Az online tartalmak ugyan ilyenek, attól még hogy az egyik ember rossznak látja, más még élvezheti.

"Az USA se véletlen tiltotta be"

Az USA-nak nem ez szúrja a szemét, hanem az, hogy nem amerikai termék, és kiszorítja a piacról a hazai médiákat, amiket könnyebben tudnak befolyásolni.

szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

4. vagyok. Nem tudom, miért pontoztatok le, amit írtam, azok a TÉNYEK. Ezzel nem azt mondtam, hogy a betiltást támogatnám vagy jó eszköznek tartanám az állami cenzúrát!


De a tudatosabb fogyasztást, az oktatást igen! Hogy ne kreténségeket támogassunk, a minőség, tudás és tehetség helyett, sőt annak rovására!

szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!