Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter arról beszél,...

Magyar Péter arról beszél, hogy a 3/3-as ügynökök lehallgatták a családjaikat, "akár férj a feleségét"... normális?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy ez már kabaré. A Tiszások miért csak azt hallják meg Magyar Péter szájából ami nekik tetszik? Van ennek a jelenségnek valami orvosi definíciója?

ma 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha ettől jobban érzed magad, egészségedre.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha megtörtént, akkor normális hogy ezt mondja.

Szerinted elképzelhetetlen a szituáció?

Szerintem nem.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem teszik nyilvánossá az ügynökaktákat.

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Mi Hazánkos emberek nácik. Ignorálni kell őket.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8: nemtom
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

"Ez így is van, de ha Magyar Péter erről beszél, hogy nem sül le a képéről a bőr? "


Fogalmam sincs milyen kontextusban beszélt erről, nem követem a hülyeségeit, de a III/III arra enged következtetni, hogy 1990 előtti dolog. Magyar Péter apja és nagyapja sem állt távol a közélettől/politikától 1990 előtt, keresztapja/nagybátyja pedig Mádl Ferenc aki szintén...

Semmi meglepő nem lenne abban, ha a III/III ügyosztály figyelte volna őket.


De ezt pont egy MiHazánkosnak magyarázni, akik élharcosai az ügynök akták kiadásának..., igaz? Ugye igaz?

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!