Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Milyen lenne...

Liberálisok! Milyen lenne számotokra az ideális Magyarország?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy milyennek kellene lennie ennek az országnak ahhoz, hogy számotokra élhetőnek minősüljön? Most leginkább a társadalmi részére gondolok, akár érintve a bevándorlást ugyanis a bevándorlókat legfeljebb integrálni szeretnék, de az sem igazán megy. (Mondjuk Angela Merkelnek volt egy érdekes kijelentése: a multikulturális Németország eszméje megbukott.) Azt, hogy ez milyen hatással lesz a befogadó országok kulturális identitására nézve azt ti(liberálisok) mondjuk ki őszintén, lesz@arjátok. Talán úgy vagytok vele, lesz ahogy lesz.. Sokak ezt a mentalitást nem tudják hova tenni és hazaárulónak, antimagyarnak kiáltanak ki benneteket. Tömören ennyi az oka az ellenérzéseknek. A nacionalista vagy patrióta beállítottságú embereket viszont nagyonis érdekli, hogy a saját nemzetük etnikai összetétele ne változzon meg. Ennek ellenére én is azt gondolom, nemzeti érzelmű emberként, hogy, ha majd itt is lesznek nagyobb arányban muszlimok, feketék, arabok, ázsiaiak, meg a jó ég tudja még kik, jobb lenne békében élni, mint polgárháborús, gettó körülmények között, bár ez is benne van a pakliban.
2010. nov. 9. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tartom magamat liberálisnak,ezért sem tetszene,hogy a gyerekemet leszúrhatná egy akármilyen hülegyerek,hogy megvegye a legális drogját-hiszen fényes nappal is nyugodtan kószálhatnának anyag után,akár a pláza közepén,mert ugye szabadna...

Meg ugye az se tetszene,hogy 62 évesen güriznéka semmiért,mert a sok 40-50 éves rokkantnyugdíjast el kellene tartani,akik teljesen tönkrementek,mint fizikailag,mint idegileg....

2010. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

19:54-es!


Én is meglepődtem, de tessék egy ellenpélda ebbe a topicba írta egy kommentelő:

"Bevándorlásnál szigorítanám a feltételeket. Aki nem tud viselkedni, az hazamegy. Mivel Magyarország sok szempontból még nem késett le semmiről, ezért szerencsénk van. Például az arabokat nem engedném be. A kínaiakkal nincs semmi bajom.

Gazdaságpolitikailag pedig nincs bajom a multik adózásával, de nem vagyok az a típus, aki csak magyart vásárol.

Amúgy nagyon sok liberális gyűlöli az szdsz-t, mert lényegében miattuk lett a liberális szitokszó."

2010. nov. 9. 20:21
 63/69 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz kedves 20:20-as, de elméleti síkon ahogy leírta valaki, nem utcán menne a dolog ilyen gettó szinten, hanem gyógyszertárban vennék a cuccot vagy valamilyen kultúrált módon lenne megoldva a dolog. A liberális kommentelők elmondása szerint vállalnák a brutális adókat, afféle amerikai mintára mindent csinálhatsz, ha megfizeted, ott ugye a biztosítás miatt fontos tudni az államnak, hogy űzöl-e vmi extrémsportot vagy olyan vmit ami növelné a sérülés/baleset kockázatának esélyét
2010. nov. 9. 20:32
 64/69 A kérdező kommentje:
Ja, és a keményebb drogokra ők is nemet mondtak. DE mégegyszer mondom ez(még a fű is) nekem is meredek. Ez van.
2010. nov. 9. 20:37
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Aztán hol is vannak a gyógyszertárak?

Milyen jó lesz,ha az öreg nénitől,lázas kollégistától mindjárt be lehet gyűjteni az ajtóban a "napi betevőre" valót.

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Ez a bevándorlás dolog is nehéz kérdés. Halljuk, hogy minden évben egy kisvárosnyival leszünk kevesebben és egyre inkább szükségessé válik a bevándorlás. Szerencsére javarészt külhoni magyarok jönnek Mo-ra és addig jó még ez így van. El nem tudom képzelni, hogy mi lenne itt, ha holnaptól olyan közegben kéne mozognunk, mint ami Londonban van?
2010. nov. 9. 20:53
 67/69 A kérdező kommentje:
Nem tudom, majd megkérdezzük tőlük, mármint a fűvet pártoló emberektől, hogyan is gondolták. Azt hiszem Hollandiában legális a fű, ha minden igaz, de nem tudom, hogy ott hogy oldják meg, igaz nem is érdekelt. Pedig most jó lenne tudni, de passzolok. Én csak leírtam, azt amit korábban írtak, a magukat liberálisnak valló emberek.
2010. nov. 9. 21:00
 68/69 anonim ***** válasza:
30%

Látom minden jó választ leszavaznak az liberalista mocskok...


Amugy az legelső válaszolónak volt igaza meg annak aki a legális szexuális molesztálásról beszélt...

2010. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
Nem sikerült dűlőre jutni az biztos, félek nem is fog.
2010. dec. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!