Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Milyen lenne...

Liberálisok! Milyen lenne számotokra az ideális Magyarország?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy milyennek kellene lennie ennek az országnak ahhoz, hogy számotokra élhetőnek minősüljön? Most leginkább a társadalmi részére gondolok, akár érintve a bevándorlást ugyanis a bevándorlókat legfeljebb integrálni szeretnék, de az sem igazán megy. (Mondjuk Angela Merkelnek volt egy érdekes kijelentése: a multikulturális Németország eszméje megbukott.) Azt, hogy ez milyen hatással lesz a befogadó országok kulturális identitására nézve azt ti(liberálisok) mondjuk ki őszintén, lesz@arjátok. Talán úgy vagytok vele, lesz ahogy lesz.. Sokak ezt a mentalitást nem tudják hova tenni és hazaárulónak, antimagyarnak kiáltanak ki benneteket. Tömören ennyi az oka az ellenérzéseknek. A nacionalista vagy patrióta beállítottságú embereket viszont nagyonis érdekli, hogy a saját nemzetük etnikai összetétele ne változzon meg. Ennek ellenére én is azt gondolom, nemzeti érzelmű emberként, hogy, ha majd itt is lesznek nagyobb arányban muszlimok, feketék, arabok, ázsiaiak, meg a jó ég tudja még kik, jobb lenne békében élni, mint polgárháborús, gettó körülmények között, bár ez is benne van a pakliban.
2010. nov. 9. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
0%
A liberálisok 20 éve élősködnek Magyarországon, tevékenységüknek államcsőd közeli helyzet lett a vége, ideje lenne elkotródniuk a ci.gánybűnöző, bu.ziimádó, drogosajnározó hülyeségeikkel és a multik fenekének nyaldosásával egyetemben. A 40 évnyi kommunizmus nem csinált akkora kárt, mint a 20 év neoliberalizmus.
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
19:15- te a politikusokról beszélsz, mi viszont magáról az eszméről
2010. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

Ezt üzenem a narkót legalizálni akaró deviánsoknak:


[link]

2010. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

"19:15- te a politikusokról beszélsz, mi viszont magáról az eszméről"


Mit szólnál, ha ezt a nemzetiszocializmusra mondanánk?

2010. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Ugyebár ballib oldalon elterjedt az, hogy a nemzetállamok el fognak halni. Hál' Istennek ez nem következett be. De a nemzetállami kormányzatok befolyásoló szerepe szinte nulla, a jelenkori világgazdaságban. Ettől függetlenül nekem és még sokaknak nagyon fontos érzelmi kérdés a nemzetállami lét és nem pusztán fehérnek, európainak, vagy csak szimplán embernek hanem magyarnak vallják magukat. A stylistok, divattervező meg nem tudom még kik hangsúlyozzák mindig annak fontosságát, hogy lekommunikáljuk a személyiségünket ,megmutassunk vmit abból amik/amilyenek vagyunk, na most ennek értelmében ha valakinek a magyarsága ennyire meghatározó akkor, nyugodtan felvehet egy olyan felsőt amin magyar zászló vagy árpádsávozás látható, nem? Ha vki felvesz egy ilyen felsőt nagyjából lehet tudni az illetőről, hogy jobboldali és szerintem nem jó, hogy minden más eszmeiség így eltávolodott a nemzetiség felvállalásától vagy nem is tudom, de vhogy úgy veszem észre, liberális körökben nem "divat" a magyarság kihangsúlyozása.
2010. nov. 9. 19:52
 56/69 anonim ***** válasza:
A kommunizmusra pedig szokták is mondani az elborult agyú kádárnyugdíjasok.
2010. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
A libsiknél szélsőségesség és náci mellveregetés, ha valaki hazafiasan beszél. Ők a globalizmus és a multikulti hívei, ami pedig a jövő legnagyobb problémája.
2010. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sajnos alkoholos befolyásoltság alatt álló ember is okozhat halálos balesetet és mégsincs betiltva.

DE a drogokkal szemben is a konzervatív álláspontot képviselem, nem viszi az előrébb a társadalmat, de sajnos ma az nem drogozik aki nem akar. A mai szórakozási kultúrába teljesen beletartozik a drog is, lassan annyi, mint meginni egy korsó sört. Ebből kiindulva lehet, hogy felesleges tiltani. Mondom aki akar az most is drogozik és a drogosok furamód nem buknak le, szal nics visszatartó ereje. Más kérdés, hogy milyen üzenet az egy állam részéről, hogy nyíltan engedélyezi is? Nehéz ügy...

2010. nov. 9. 20:10
 59/69 anonim ***** válasza:
NEM náci mellveregetés, ha valaki hazafias. Én csak tisztelni zudom azokat, akik még mindig szeretni tudják ezt az országot. Én nem utálom úgy, mint egyesek, de szeretni se tudom már. Tudod, mi a náci mellveregetés? "Takaroggyá kifelé a sok zsidóval meg cigóval és rohaggyá meg te ****!" Ez viszont minden, csak nem hazafias, akárki akármit mond.
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Multikulti? Ja, nézd meg a "mit adott nekünk a nyugat" kérdést. Vicces ezt olyantól hallani, akiben csak a szar nem külföldi.
2010. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!