Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Milyen lenne...

Liberálisok! Milyen lenne számotokra az ideális Magyarország?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy milyennek kellene lennie ennek az országnak ahhoz, hogy számotokra élhetőnek minősüljön? Most leginkább a társadalmi részére gondolok, akár érintve a bevándorlást ugyanis a bevándorlókat legfeljebb integrálni szeretnék, de az sem igazán megy. (Mondjuk Angela Merkelnek volt egy érdekes kijelentése: a multikulturális Németország eszméje megbukott.) Azt, hogy ez milyen hatással lesz a befogadó országok kulturális identitására nézve azt ti(liberálisok) mondjuk ki őszintén, lesz@arjátok. Talán úgy vagytok vele, lesz ahogy lesz.. Sokak ezt a mentalitást nem tudják hova tenni és hazaárulónak, antimagyarnak kiáltanak ki benneteket. Tömören ennyi az oka az ellenérzéseknek. A nacionalista vagy patrióta beállítottságú embereket viszont nagyonis érdekli, hogy a saját nemzetük etnikai összetétele ne változzon meg. Ennek ellenére én is azt gondolom, nemzeti érzelmű emberként, hogy, ha majd itt is lesznek nagyobb arányban muszlimok, feketék, arabok, ázsiaiak, meg a jó ég tudja még kik, jobb lenne békében élni, mint polgárháborús, gettó körülmények között, bár ez is benne van a pakliban.
2010. nov. 9. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Ühmm, anyagi vagy fizikai károkozás, a többit pedig már az emberekre bíznád... okés, köszi
2010. nov. 9. 18:14
 42/69 anonim ***** válasza:

Zárjuk le végérvényesen ezt a holokauszt tagadás dolgot! Válaszoljuk meg az alábbi kérdést!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Segítek, helyes válasz felsorolás jellegű és valahogy így kezdődhet:


"Az alábbi hiteles törvényszéki bizonyítékok vannak arra, hogy a nácik zsidók millióit gázosították el:


-" ...


(válaszadás előtt érdemes elolvasni a válaszokat. Ha csak egy hiteles törvényszéki bizonyítékról tudtok, akkor se hallgassátok el)

2010. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
32%os legalább három olyan ember válaszolta meg a linkben megjelölt kérdést, akik közvetlenül vagy rokonságuk által értesültek róla, mi volt ott. Miért nem hallod meg? Minek ide törvényszéki bizonyíték? Nem elég, hogy vannak emberek, akik ott voltak?
2010. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármilyen érvet hoznak az emberek, a holokauszttagadók rávágják, hogy hamis, kikényszerített, elferdített. Így lehetetlen érvelni.
2010. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Figy, én úgy vagyok vele, hogy hagynám ezt a számháborút, hogy 1 ember vagy 6 millió. Gőzöm sincs, nem én elemeztem, ki a dolgokat. Annyi, hogy sztem 1 ártatlan, becsületes ember is sok. Amúgy mondom részemről csak példaként hozódott fel a téma. Az is igaz ugyanakkor, hogy kurdok írtásáról nem hallunk annyit, ill. arról sem ahogy az oroszok elbántak az ukránokkal.
2010. nov. 9. 18:30
 46/69 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el! Tudod mi az, hogy törvényszéki bizonyíték?


Amúgy felfogtam, amit írtak. Sokkal több holokauszt témájú könyvet és "hiteles túlélői beszámolót" olvastam, mint gondolnád. Három olyan válaszoló is volt, akinek valamelyik felmenője túlélte a szisztematikus gázosítást. Olyan is volt, akinek a rokona látta a füstölgő krematórium kéményeket. Én természetesen mindent elhiszek, még a füstölgő krematórium kéményt is, de őszintén mondom, hogy nem a kérdésre válaszoltak. Én törvényszéki bizonyítékokról akartam hallani, mert a hosszú évek alatt csak azokkal nem találkoztam. Egy ember volt, aki a kérdésre válaszolt. Ő a Wannsee konferencia jegyzőkönyvét említette meg, mint törvényszéki bizonyítékot. írtam neki pár sort. Gondolom azt is olvastad...

2010. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy bármilyen érvet hoznak az emberek, a holokauszttagadók rávágják, hogy hamis"


Hidd el, hogy tényekkel, hiteles bizonyítékokkal, ésszerű és valós érvekkel meg lehet győzni bármiről, és annak ellenkezőjéről is. Ha nem hiszed, szépen kérlek próbáld ki!


Olvass utána a témának te is! Próbálj meg úgy vitatkozni, hogy a vitapartneredet nem különböző jelzőkkel illetted, hanem megpróbálsz érvelni, ill. érvekre ellenérvekkel, cáfolatokkal felelni. Hidd el, érdekes élmény lesz!

2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

Értem, mi az a törvényszéki bizonyíték, és azt is, amit írtál, de van valami, amit nem. Mi értelme ilyen-olyan bizonyítékot keresni? Volt holokauszt, rengeteg túlélő van még ma is, meg sokan hallották tőlük. Mutass nekem törvényszéki bizonyítékot, ahol egyértelműen leírják, hogy az oroszok kiirtottak egy rakás ukránt, a kínaiak meg nemtoménkiket. Tök mindegy, hogy egy bizonyíték törvényszéki-e, vagy nem. Szerinted megkínoztak több millió túlélőt, hogy ezt mondják még az unokájuknak is?

Minden történeten, háborún, csatán ferdített egy kicsit a győztes. Miért nem lehet elfogadni, hogy volt holokauszt, szar volt, és ennyi.

2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Képzeld, nem úgy vitatkozok, hogy jelzőkkel illetlek (kivéve a holokauszttagadó, szerintem ez volt az egyetlen, ezt se sértésnek szántam, csak a csoport megjelölésének). Nem olvasok utána, mert annyira nem érdekel. Csak nem értem, miért kell ezen ennyit problémázni.
2010. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Nem akarom itt meggyalázni emberek emlékét, de az emberiség történelmében mindig is voltak genocídiumok és talán lesznek is. Ki tudja hány népet írtottak ki ténylegesen hasonló indíttatásból?
2010. nov. 9. 19:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!