Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Milyen lenne...

Liberálisok! Milyen lenne számotokra az ideális Magyarország?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy milyennek kellene lennie ennek az országnak ahhoz, hogy számotokra élhetőnek minősüljön? Most leginkább a társadalmi részére gondolok, akár érintve a bevándorlást ugyanis a bevándorlókat legfeljebb integrálni szeretnék, de az sem igazán megy. (Mondjuk Angela Merkelnek volt egy érdekes kijelentése: a multikulturális Németország eszméje megbukott.) Azt, hogy ez milyen hatással lesz a befogadó országok kulturális identitására nézve azt ti(liberálisok) mondjuk ki őszintén, lesz@arjátok. Talán úgy vagytok vele, lesz ahogy lesz.. Sokak ezt a mentalitást nem tudják hova tenni és hazaárulónak, antimagyarnak kiáltanak ki benneteket. Tömören ennyi az oka az ellenérzéseknek. A nacionalista vagy patrióta beállítottságú embereket viszont nagyonis érdekli, hogy a saját nemzetük etnikai összetétele ne változzon meg. Ennek ellenére én is azt gondolom, nemzeti érzelmű emberként, hogy, ha majd itt is lesznek nagyobb arányban muszlimok, feketék, arabok, ázsiaiak, meg a jó ég tudja még kik, jobb lenne békében élni, mint polgárháborús, gettó körülmények között, bár ez is benne van a pakliban.
2010. nov. 9. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
44%
Ahol a TV-ben esti mese előtt Vona Gábor csókolná szájon Terry Blacket, majd a mese után a Híradóban bemondanák, hogy a Magyar Gárda utolsó tagjának temetésén a FIDESZ lemondott az LMP javára és bejelentette saját feloszlását.
2010. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
54%
az LMP nem csak liberális párt! -.-
2010. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
13%

Itt nem lesznek muszlimok! Ne Angela Merkel döntse már el Magyarország sorsát!

Ja és ebben az országban nincs igény a liberalizmusra!

Ez van!

Jobboldali ország voltunk leszünk és maradunk!

2010. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
76%

OK, akkor a FIDESZ melyik erő javára mondjon le, ha a liberálisokat akarja helyzetbe hozni?


-.-

2010. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
39%

A szabad emberek szövetsége javára, márha ennyire bele akarod magad élni! (tudom, hogy parlamenten kívüli formációról van szó)

-.-

2010. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
76%
Szabad ember szabad országban azt csinál, amit ... szabad.
2010. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
2%
Ingyen fuvet mindenkinek, es napi holokauszt megemlekezes.
2010. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
hát azt hiszem, hogy itt nem lesz értelmes válasz!
2010. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
35%

én egy valamit kérnék magyarországtól, ami talán még a liberális palettára tartozik, bár tudom, hogy meg van kötve a keze a felelőtlenül aláírt ENSZ-egyezmények miatt.


annyi, hogy ne büntesség a drogfogyasztást, akkor se ha a társadalom többsége szerint ez káros rám nézve. ha bárkinek ártanék vele, például agresszív leszek, balesetet okozok, vagy csak anyagi kárt a felelőtlen viselkedésemmel, akkor keményen vonjanak felelősségre engem, akár duplán is, ne lehessen arra hivatkozni, hogy ez meg az hatása alatt álltam, nem emlékszem.


de ha legfeljebb az én testemet károsítom, tudatosan, abba ne szóljon bele az állam.

2010. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Mivel, nem éppen jó dolog a fű, vagy bármi más, ezért hülye lenne az az állam, amelyik felhatalmazást adna ilyenre, bár a tiltott gyümölcs mindig édesebb alapon, lehet, hogy kevesebbeket érdekelne a dolog, ha legális lenne? Ki tudja, mindenesetre köszi, hogy a kérdésre válaszoltál.
2010. nov. 9. 16:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!