Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterről, jól látom a...

Magyar Péterről, jól látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Magyar Péter nem buta. Nagyon is okos. Végzett jogász, nyilván ismeri a jogszabályokat, a jogi fordulatokat, a jogi kiskapukat, a jogi nyelvezetet. Fölényben van azokkal szemben, akik nem rendelkeznek ilyen ismeretekkel. Az más kérdés, hogy egy aljas gazember. Önző, narcisztikus, törtető, alattomos. Ráadásul, teljesen valószínű, hogy őt már régen megtalálta Brüsszel és Soros György hálózata, s kinézte arra feladatra, hogy buktassa meg Orbán Viktort, s a FIDESZ-KDNP kormányt. Az a feladata, ami Dobrev Klárának és Márki Zay Péternek lett volna. Mivel ezek megbuktak módszerükkel, kellett új ember, új stratégiával. Erre valószínű kiképezték Magyar Pétert, és biztosítottak neki a feladathoz korlátlan anyagi támogatást. Titokban kidolgozták a stratégiát, megtervezték a teendőit, felépítették a módszert, amivel megtámadják a kormányt, amivel a TISZA párt, s Magyar Péter mellé állíthatnak eredményesen jelentős számú szavazót.


EZ MA ELKEZDŐDÖTT. Illetve, már akkor elkezdődött, mikor EP parlamenti képviselő lett. A mentelmi jog nélkül nem mert volna részegen bulizni, fiatal lányokat zaklatni, erőszakkal elvenni más telefonját, stb. Tudatában annak, hogy a háta mögött van az Unió vezérkara, Soros György civilszervezeteinek korlátlan anyagi és jogi segítsége, megkezdte a vállalt feladat végrehajtását. Kipécéz érzékeny társadalmi területet, egészségügyet, oktatást, közlekedést, beruházásokat, bérpolitikát, sportot, haderőfejlesztést, stb. Jogászi lehengerlő módon kiforgat valós nehézségeket, nem átall gátlástalanul hazudni, összemosni, felnagyítani vélt, valós hibákat. Manipulálja az embereket, akiknek nincs módjukban állításai valóságát ellenőrizni. Minden társadalomban van elégedetlen ember. Olyan ország nem létezik, ahol a kormány minden tevékenysége, döntése minden állampolgárnak tetszik.


Olyan sincs, hogy mindenki képes hosszú távra gondolkodni. A kormány döntéseivel nem mindenki ért egyet, azért is, mert nincs minden információ birtokában, ami a döntésekhez vezet. Talán lehetne, de az emberek egy részét nem is érdekli. Sokan azt sem értik meg, hogy nem lehet egyszerre minden problémát megoldani, nem képesek „globálisan gondolkodni”. Egyesek más területnek adnának prioritást. Vannak, akiknek semmi bajuk a jelenlegi kormánnyal, csak az, hogy már régen van hatalmon, s változást akarnak. Csakhogy, ezzel nem szabad kísérletezgetni, mert ha az „új hatalom nem válik be”, az állapot visszafordíthatatlan! Nos, EZEKET HASZNÁLJA KI Magyar Péter. Sikeressége érdekében pofátlanul kihasználja fizikai megjelenését, lehengerlő modorát is. Sok fiatal és középkorú nőnek tetszik stílusa, sportos kinézete, akik ezekre figyelnek, nem pedig szóömlésének valódi tartalmára. Nem látják, hogy Magyar Péter személye komoly veszélyt jelent a demokráciára, a magyar emberekre, a magyar államra. Ha hatalomra kerülne, végre kellene hajtania azt, amire őt kiválasztották. Cserébe a hatalomért.


1./ BE KELLENE TELEPÍTENIE BRÜSSZELI KVÓTA, ÉS SOROS GYÖRGY ELVÁRÁSA SZERINT TÖBB SZÁZEZER papír nélküli ingyenélő migránst, akik közt jelentős számú bűnöző és terrorista van.


2./ Be kellene engednie az LMBTQ szivárványos GENDERPROPAGANDISTÁIT az óvodákba, iskolákba.


3/. A beérkező uniós pénzekből fegyvereket kellene küldeni UKRAJNÁNAK.

S ki tudja még hogyan kellene kiszolgáltatnia Magyarországot, a magyar embereket a neoliberális Brüsszelnek. Emberek! Gondolkodjatok el ezeken, mielőtt elfogadnátok Magyar Pétert vezetőnek Orbán Viktor helyett.



szept. 11. 18:17
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
8. A datadat, Libajnaiék és ugyanazok finanszírozzák a road showit, akiket a Soros szervezetek pénzelnek nyugatról. Nem én találtam ki. Meg lehet nézni. MZP-nek csak hisztek. Ő a saját szájával maga mondta el, hogy nyugatról több mint egy évtizedé folyamatosan pénzelik a Sorosák a ballib oldalt.
szept. 11. 18:45
 12/39 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kissé túlértékeled Petit.
szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Hova gondolsz ***** válasza:
27%

Egyetértek abban veled kérdező, hogy okos, mert pontosan azt mondja, amit az emberek hallani szeretnének. Ugyanakkor viszont felmerül bennem a kérdés, hogyan lehet valaki okos, aki azt ígéri, hogy a duplájára emeli a minimálbért, és a ciklus végére egymillióra.(Mielőtt ebbe valaki belekötne, olvastam a médiában, és mivel nem akartam hinni a szememnek kénytelen voltam felmenni a fércbúk oldalára, valóban ott van.)

Az 5-ös válaszoddal kapcsolatban pedig, pontosan ezt akartam beírni, hogy aki egy kb. A/4-es oldalnyi szöveget nem képes elolvasni, azon nem kell csodálkozni, hogy hova húzza be az x-et.

Szóval summázva: jól látod a dolgokat.

szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 sörpocak ***** válasza:
Kérdező, ezt úgy hívják, hogy kontraszelekció. Ha egyszer kormányellenes vagy, akkor bizonyos dolgokhoz nem fogsz hozzáférni a piacon, mert mindenki be van sz*rva, hogy másnapra majd kapnak egy "véletlenszerű" vizsgálatot és/vagy egy ajánlatot a nagy kutyától a vállalatukra.
szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
58%
Bevallom, én csak addig olvastam el, hogy "Brüsszel" meg "Soros". Az a nagy helyzet, hogy ha én ezeket a propaganda-hívószavakat meghallom, rögtön bekapcsol nálam a "hazugság" radar. Olyan ez, mint a farkast kiáltó fiú esete: már akkor sem fogom elhinni nekik, ha netalán egyszer igazat mondanak.
szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

13 "a duplájára emeli a minimálbért, és a ciklus végére egymillióra."


Már a ciklus végére? Orbán jelentősen emeli a minimálbért MOST. Úgy tudom peti erre az egy millióst ígérte. De akkor az majd valamelyik ciklus végén lesz? Orbán 800 ezerre emeli a pedagógusokét januárra vagy jövő év végére azt hiszem.

szept. 11. 19:50
 17/39 Hova gondolsz ***** válasza:

A kormányzati ciklus végére ígéri a milliós emelést. Mármint ha ő nyerné a választást. Az oldaláról van a képernyőmentés.

[link]

szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
58%

"biztosítottak neki a feladathoz korlátlan anyagi támogatást. "


Itt bukik már az elméleted. Nem is olvasom tovább.

szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
60%

"Orbán jelentősen emeli a minimálbért MOST"


Nem látom a szeptemberi fizetéseken, hogy jóval több lenne a minimálbér. És nem. 10 ezer forint nem emelés (bár MOST még ennyit se emelt)

szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
60%

"Orbán 800 ezerre emeli a pedagógusokét januárra vagy jövő év végére azt hiszem."


Bruttóba. Az nettó 532 ezer. És nem gyakornoknak, nem PED1-be, hanem a a legmagasabb fokozatba. A német vagy osztrák minimálbért se éri el még ez se. Ez kevés.

szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!