Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Jakab Péterről?

Mit gondoltok Jakab Péterről?

Figyelt kérdés

Meglehet kövezni,mindenkinek van egy saját nézete,de én mondhatni szimpatizálok vele. Legalább is nem mond hülyeségeket,és szerintem ő tényleg a nép érdekeit nézi.


Nem mondom,hogy sokkal jobban tudná irányítani az országot,mint a fidesz,de szerintem jobban járnánk vele. Ti mit gondoltok? Jakab Péter képes lenne irányítani az országunkat?


(nem szeretnék gyűlölködést,szimpla vélemények érdekelnek,és hogy ki mit gondol,miért.)


aug. 28. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mára már teljesen jelentéktelen lett a személye.
aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Felvette azt a szerepet, hogy "eccerű gyerek vagyok aki jó' megmondja a tutit". Majd a 2022-es ellenzéki előválasztáson a DK legnagyobb szövetségese lett. Mára szerencsére teljesen jelentéktelen.
aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy igazi suttyó proli.
aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy bohóc 🤡

Szerencsére hamarosan eltűnik, mondjuk most pont kapálózott MP hátán egy kicsit, de nem jött be 🤡

aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Még 2020/21-ben úgy láttam, hogy lehet belőle valaki de sajnos a krumplizsák Parlamentbe becipelésén megragadt a szintje. Nem ért igazából a gazdasági dolgokhoz, nem beszél nyelvet (vagy jól titkolja), nem erős a jelleme.

22-ben Fletóval karöltve elsőnek szúrták hátba MZP-t majd hagyták ott egymagára. Majd később már mentegetőzött majd újra vissza kanyarodott az első tettéhez. Számomra '22 tavaszán elvesztette minden hitelességét.

aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én azon kívül, hogy tönkre vágta a Jobbikot és szövetségbe lépett Gyurcsánnyal kedvelem.
aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy hiteltelen senkiházi, aki azt hitte a parlamenti és egyéb bohóckodásai majd sikerre viszik.
aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!