Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok már a Magyar Péterről...

Várjátok már a Magyar Péterről szóló könyv megjelenését? Vajon lerántja benne a leplet a Ner működéséről is?

Figyelt kérdés
aug. 14. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
milyen könyv?
aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez eddig sem jött össze neki, de egy kis plusz pénzt még kereshet vele, mielőtt eltűnik.
aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom miről van szó, de nem várok ilyesmit. Bevallom őszintén, hogy Simicskától vártam ilyen nagy leleplezést a 2018-as választások előtt. De már nem vagyok naiv, nem lesz itt semmi "atombomba". Amúgy is mi újat tudna mondani a NER-ről? Leleplezi, hogy van korrupció, vagy hogy teljesen nem jogállami a rendszer működése? Mindenki tudja! Csak a fideszesek szerint az erős vezető a menő, nem az ilyen egy-egy ciklust befutó, középszar képességű, politikailag korrekt, nagyvárosi marketingesek és lobbisták által összerakott ficsúrokra, mint akik nyugaton politizálnak.
aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen többen több oldalról fognak írni róla könyvet. Persz mind választásokra időzítve. Mint jelenség: mint áruló, mint gonosztevő, mint messiás.

Rogán össz-tüzér hadteste készülődik rekord pénzt elégetni a fekete kampányra. Végülis logikusan gondolkodnak az ő szempontjukból: Ha vesztenek oly mindegy mekkora közpénzt harácsoltak el - egy új főügyész tudna csak valamit kezdeni a bűnözői bandával, ha nyernek pedig azért mindegy úgyis elsimítják.


Nagy leleplezésre könyvben nem számítok.

Lehet még van valami hanganyag Péternél amivel előjön.

aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A balhéiról mikor jön a könyv, arra lennék inkább kíváncsi!


.

aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!