Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Menczer Tamás jól...

Szerintetek Menczer Tamás jól megmondta Magyar Péterről és a baloldalról a véleményét az M1 műsorában?

Figyelt kérdés

"...hozzám kétfajta információ jutott el a Tisza Pártból. Az egyik az az, hogy Magyar Péter, amikor meghallja az én nevemet, idegesen rágcsálja az asztal szélét, mint egy zavarodott óvodás kisgyerek”


„Tehát, azt tudom mondani minden baloldalinak, tiszásnak is, gyurcsányistának is és mindenkinek, hogy mindig ki fogom mondani róluk az igazságot, számíthatnak rám és én leszek a legrosszabb rémálmuk, a jeges leheletemet fogják érezni a tarkójukon, úgyhogy számíthatnak rám a jövőben is az igazság kimondásával kapcsolatban” – mondta Menczer.


aug. 1. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

"mindig ki fogom mondani róluk az igazságot"


Ez ki van zárva.

Az M1-ben 2010 óta soha nem lehet kimondani az igazságot. A többi fideszbérenc médiában sem.

Menczer mikor nyilatkozott nem fideszbérenc sajtónak? Mert csakis ott lenne esélye kimondani az igazságot.

aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát engem jobban érdekelnének a Fideszről szóló igazságok, mert ott amilyen gazságok folynak, ahhoz képest a balsik dolgai csak kismiskák.
aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha valamitől, ettől tuti összecsinálta magát Magyar. 😂 Jeges leheletem... Ez hülye b+
aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hangosan felröhögök amikor valaki egy mondatban emlegeti a "vélemény" és "M1" szavakat.
aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom ki az a mencer.
aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már én is megkérdezem ki ez a Menczer mert többször felmerült a neve.


Ő ilyen kis mellékgolyó a főf.sz mellett mint a Lánczi?

aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

#6 Menczer Tamás: tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkár.


Tehát az az ember, aki a TÁJÉKOZTATÁSÉRT és NEMZETKÖZI MEGJELENÍTÉSÉRT felel, az Gyurcsányozik meg Magyarozik a bulvárpropaganda köztévében. Ami valahol szomorú.

aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7: Na mondjuk Mo. nemzetközi megjelenítésén már nem sok rontani való van.
aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!