Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Tisza pártol...

Mit gondolsz a Tisza pártol és Magyar Péterről, hogy állsz hozzájuk?

Figyelt kérdés
2026-os választásokon ki szavazna rájuk?

aug. 27. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Szavaznék rájuk, mert Magyar Pétert egy jószívű, erős politikusnak tartom
Szimpatikusak most, de nem szavaznék rájuk. Van jobb párt szerintem vagy nem bízom meg, félek MP-töl a cselekedetei és Brüsszel támogatása miatt
Semleges, ezért nem rájuk szavazok.
Nem kedvelem őket, ezért lehetőleg sose kerüljenek hatalomra
Rühellem őket és MP-t egy nárcisztikus, asszonyverő, rongáló, hazug, globalista politikusnak tartom.
39 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Szavazok rájuk, mert nincs jobb jelenleg náluk.
aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Április óta Tisza párti vagyok, Tisza párt jelenleg az egyetlen párt, akik képesek eltakarítani ezt a korrupt bűnöző mocsadék és pedofilokkal átitatott bandát...
aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Én a másodikra mentem rá, mert szerintem vagy ugyanolyan vagy rosszabb lenne mint a Fidesz. Fix, hogy nem jobb. És tudom tartani a vérem, hogy ne legyek elvakult politikai bolond, fidesz gyűlölő teljesen. Pedig a lopást én is érzékelem. MP mostani cselekedetei alapján mondjuk szimpatikus. De a második választható opcióban jól leírtad miért kell vele szemben előítéletesnek lenne.
aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Áradjon a TISZA
aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok mit kezdeni vele, nem tudom hova tenni. De meg van szuk ket ev a valasztasokig, addig raerek meg kialakitani a velemenyem rola. Egyelore nem halad rossz uton.
aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
A Fidesz szar, a TISZA fos.A Demokratikus Koalìció a legeurópaibb párt
aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Az egyetlen esélyünk leváltani a fideszt, én élni fogok ezzel ezért rá fogok szavazni.
aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hatos sokak szerint a Tisza is EU párti. De ha te ezért akarsz szavazni és támogatod a nemzetközi globalistákat akkor nagyon hülye vagy. Mivel az ő érdekük most a migráció és a háború elterjesztése. A DK-nak viszont annyi szóval ezt cseszheted, tehát nincs más választásod mint a Tiszára szavazni. Vagy elmehetsz a Momentumra is szavazni ezek helyett de annak is vége.
aug. 27. 22:44
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha tényleg nem fognak össze azokkal a pártokkal amelyeket a fidesz 10 éve szarrá ver minden választáson akkor a Tiszára fogok szavazni.

Elegem van a DK, MSZP, LMP, Jobbik megélhetési politikusaiból.

aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
fidesz 41% , Tisza 34% ez már lőtávolság, másfél év nem sok idő, de megtörténhet a csoda, és leváltodik a 16 éven át tartó abszolut fullos mindenes kétharmados teljhatalom.
aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!