Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a Tisza pártol...

Mit gondolsz a Tisza pártol és Magyar Péterről, hogy állsz hozzájuk?

Figyelt kérdés
2026-os választásokon ki szavazna rájuk?

aug. 27. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Én sajnos sem Orbán Viktort, sem Magyar Pétert nem kedvelem.

Jelenleg nincs olyan ember a politikai színtéren, aki képes lenne normálisan irányítani az országot.

aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnek a Fideszt kell leváltani. Nagyon csúnyán. Aztán 2030-ban már normális választással, normális kampányokkal több párt is indulhat ahol már a Fidesz nem lesz jelen. Na onnanstól kezdődik az igazi demorkatikus Magyarország és fejeződik be a diktatúra. De most az kell ehhez, hogy a legerősebb ellenzéki pártot támogassa mindenki függetlenül a nézeteitől. Felesleges 200 ezer embernek a Mi Hazánkra szavaznia, vagy 200 ezret a Kutyákra vagy 300 ezrren a DK-ra és ez sok-sok felesleges szavazat és a Fideszt támogatjátok ezzel. :) ELőszőr legyen kormányváltás, aztán az utána lévő választáson már egyenlő esélyekkel indul mindenki.
aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Tisza és Magyar Péter jól politizál, számíthat a szavazatomra. Nem 100%-ig értek velük együtt, de messze ők a legjobbak az ellenzékben.
aug. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem követem őket napi szinten, de azt nagyon furcsának találom, hogy mindenféle koncepció és konkrétum nélkül ennyi ember büszkén mondja, hogy szavazna rájuk. Pedig még azt se tudjuk, hogy a hétköznapi dolgokban mit szeretnének, pl milyen adózást. Én tuti nem szavaznék rájuk, amíg erről nem mondanak valamit, és utána is csak akkor, ha úgy látom, hogy jobban járnék vele.
aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
Én nem nagyon értem hogy abban az ugráló kis szarkupacban mit látnak. Egyszerűen csak kiesett a húsos fazék mellől és most kapálózik ugrabugrál. Nem is ismerjük a politikai céljait. Egyelőre csak zűrzavarkeltés amit fel tudott mutatni. Szerintem addig örüljünk míg nem jut hatalomra.
aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Imádom mikor pedofideszes pedofil bújtató konzervatívok azért hisztiznek, hogy nincs a Tiszának programja meg koncepciója, 2014 óta a Fidesznek nincs programja csak annyi, hogy "folytatjuk" 10 éve nincs koncepciója se programja, de mit folytatnak? a lopást? az örökös hazudozást? vagy a pedofilok bújtatását és mosdatását? mit? xD A másik oldalon meg ennek az ellenkezője, írnak a bukottak bandája 40-90 oldalnyi programot, csak arra meg már a kutya sem kíváncsi, mert mindenki tudja, hogy ő saját maguk is sz.rnak rá csak a helyezkedés meg a pozik a fontosak... xD
aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Azért program területén van egy kis különbség a Fidesz meg a Tisza között. A Fidesz "folytatjuk"-q alatt mindenki tudja mit ért a Fidesz. A Tisza egy új párt kéne tudni mit gondol az adórendszerről vagy külpolitikai kérdésekről, vagy mi a konkrét megoldási javaslata az egészségügy problémáira
aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

17-es


Akkor segíts nekem pls A Fidesz "folytatjuk" alatt mit ért a mai napig?

aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

"A Tisza egy új párt kéne tudni mit gondol az adórendszerről vagy külpolitikai kérdésekről, vagy mi a konkrét megoldási javaslata az egészségügy problémáira"


A fidesznek mi a konkrét megoldási javaslata az EÜ problémáira? 14 éve semmit sem tesznek, csak éppen annyi pénzt tolnak bele, hogy ne lehessen azt mondani, hogy nem költenek rá semmit se. Ha nem így lenne, akkor nem lennének ennyire lerohadva a kórházak, az egész egészségügy.

Külpolitikában mit ért el a fidesz? Azon kívül, hogy szétbomlasztotta az addig jól működő V4-eket, és összerúgta a port a szövetségi rendszerével, az EU-val, meg eladta a fél országot a kínaiaknak. Az adórendszert meg úgy alakította, hogy az ilyen mészárosfélék multiszázmilliárdosok legyenek.

Szóval azt már tudjuk, hogy a fidesz mindhárom általad említett dologban csődöt mondott az ország fejlődése szempontjából. A Tissza egyelőre nem tesz mást, mint ezeket a rendszerszintű problémákat tárja fel és mutatja meg a lakosságnak, a magyar embereknek. Tervben van hogy csatlakoznak az Eurpai Ügyészséghez, amitől a fidesz úgy fél mint ördög a szenteltvíztől, már ezzel is sokkal beljebb lennénk. Ezzel együtt a Tisza javítaná az EU-val való kapcsolatunkat is, amit a fidesz mérgesített el, így a most felfüggesztés alatt álló ezermilliárdokat is megkapnánk jó eséllyel. Ebből már be lehetne indítani az országot, el lehetne indítani valamiféle változást a 14 évnyi rombolás után.

aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hányok MP-től..a süket infantilis szlogenjeitől ami a kommunizmusra emlékeztet.Maga az ember egy erkölcsi nulla.Az ez is jobb mint a fidesz nah ez nem az amiért rá szavaznék ahogy a fideszre sem..
szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!