Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bíróság is kimondta, hogy...

A bíróság is kimondta, hogy Magyar Péterről hazudott a kormánymédia. Kormánypártiak, így már elhiszitek?

Figyelt kérdés
"valótlanul állítottuk és híreszteltük, hogy Magyar Péter az Ötkert nevű budapesti szórakozóhelyen perverz beszólásokkal alázta a tinilányokat, kiskorú lányoknak obszcén, sőt perverznek mondható ajánlatokat tett, és úgy beszélt kiskorú lányokkal, mint aki a lányokat valamiféle „szextárgynak” gondolja, valamint beszólásokkal alázta a kiskorú lányokat. Valótlanul állítottuk és híreszteltük továbbá, hogy Magyar Péter a nevezett budapesti belvárosi szórakozóhelyen az egyik kiskorú lány édesapját megfenyegette, hogy majd a testőrei elintézik. Valótlanul állítottuk és híreszteltük továbbá, hogy Magyar Péter a nevezett belvárosi szórakozóhelyen az egyik kiskorú lánynak azt mondta, hogy „örülj, ha szétteheted nekem a lábad”, illetve azt a kijelentést tette, hogy „szeretem a friss húst”, utalva ezzel arra, hogy kiskorú lányokkal kíván szexuális kapcsolatot létesíteni."

szept. 4. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Én nem vagyok kormánypárti, de nem hiszem el.
szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Eddig se hitték el, csak jó fideSS módra hazudtak és fenntartották a hazuf narratívát a "szent cél" érdekében.
szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Bíróság Magyar Pétert igazol! 🇭🇺
szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem ez a rendőrségi eljárás tárgya!!!!
szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
garázdaság, rablás és rongálás miatt bújik mentelmi joga mögé!!!
szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Mindenki tudta, hogy ez hazug propaganda.

De kár hogy Magyar Péter is elhallgatja azt a részét, hogy még nem jogerősen nyert.

[link]

szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Akkor miért kell a mentelmi jog, amit el kell törölni?
szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a sátánfajzatok ezt csinálták Vona Gáborral, Márky Zay Péterrel és feleségével is.
szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért jó olyasmiben hinni, ami nyilvánvalóan hazugság? Ennek mi értelme van? Ha valakinek nem szimpatikus, akkor ne szavazzon rá, de félrevezetni nem értem miért hagyják magukat az emberek.
szept. 4. 18:47
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"perverz beszólásokkal alázta a tinilányokat, kiskorú lányoknak obszcén,"


Ez csak annyít jelent hogy ezek szerint fiúkat alázott a perverz szexuális beszolásaival.

szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!