Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a hiszti? (↓)

Miért kell a hiszti? (↓)

Figyelt kérdés

Értem én, augusztus 20, tűzijáték,meg elpocsékolt pénz stb...de én egy dolgot nem értek:

Ezen miért megy a tantrum minden évben itt gykn?

Ettől kinek lesz jobb?

Csak egymásnak ugranak az emberek,én őszintén nem értem



aug. 18. 15:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

20:


Akkor bizonyára egy befőttesüvegben élsz.

aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Te meg a szegfű réten.
aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes sosem hallottam hogy hisztizett volna bármelyik BALga a finák vagy az atlétikai vb miatt. Az a pénz nem kellett volna oktatásra, eüre, bérfejlesztésre, csak a tűzijátékra és az olimpiára szánt pénz? Rinyáltatok hogy Magyarország is tart 2-3 foci eb meccset, azt közben ott csápoltatok az arénában. Szégyenek vagytok.
aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

Én csak az építő jellegű kritikát veszem figyelembe: aki olcsóbb árajánlatot ad vagy keres, aki alternatív tűzijáték-megoldást ad, és ki is vitelezi, az szólhat, másnak lapos legyen a szája.


A környezetszennyezés is egy álszent duma: az évi 1x megrendezett Tűzijáték nagyon sok port és füstöt szórhat a levegőbe, de pl. az Ausztrál Szilveszter éjjeli nem zavar mi? Sem a Körúton pöfögő autók hada. Szánalmas, balga népség.

aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sőt. A szilveszteri tűzijátékért sem hallom a rinyálást, csak az aug 20-én. Úgy látszik a szilveszteri tűzijátékra szánt pénznek nem kell fontosabb dologra mennie, csak ami aug 20.ikán van. Illetve bocsánat csak azért a tüzijátékért szokott menni a balhé, amit párezer forintért lehet venni és a petárdáért. Mondjuk az legalább jogos, mert azokat én is betiltanám.
aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

Az egyik ismerősöm utálja az augusztus 20-ai tűzijátékot, részben azért, mert egy agyatlan DK-szimpatizáns...


Az MSZP-SZDSZ rezsim idején még érdekes módon elment erre a rendezvényre...

aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy másik ugyanilyen témával foglalkozó kérdésben az egyik balonc azzal magyarázta, hogy akkoriban nem volt átpolitizálva a tűzijáték, meg más volt a gazdasági helyzet is, meg nem az ország jelenlegi gazdasági helyzetéről szólt.


Mellesleg egy olyan kormány volt, aki alatt elmaradt a tűzijáték, 2020-ban. Nem el lett csúsztatva, elmaradt. Vajon ez az MSZP vagy az SZDSZ kormány lehetett?

aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!