Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd vs Orbán, ki...

Novák Előd vs Orbán, ki mellett döntenél?

Figyelt kérdés

júl. 31. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Novák Előd
Orbán Viktor
22 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Szavaznál Novák Elődre Orbán helyébe?
júl. 31. 23:11
 2/32 anonim ***** válasza:
45%
Novák Katalin.
júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Miért van betagelve a sírás meg a hiszti?
júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 árokpart ***** válasza:
30%
Szerintem most teljesen pártoktól függetlenül írom, hogy mint személy szerintem egyedül Novák Katalin vagy Varga Judit lenne alkalmas miniszterelnöknek, meg talán még Szíjjártó Péter , illetve talán még valamelyik banki szakember pl. Heim Péter, vagy Bajnai Gordon. Ezeken kívül más személyt nem nagyon tartanék alkalmasnak miniszterelnöknek.
júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
Novák Előd a legnagyobb magyarok egyike.
júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Bizony bizony kibújik a fideszes szög a ballib zsákból
aug. 1. 00:04
 7/32 A kérdező kommentje:
A kérdést amúgy elsősorban nem-MHM szavazóknak szántam
aug. 1. 02:03
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Egyik sem. Szerencsére van más választás.🙂
aug. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%

Miért van az, hogy, akit a legnagyobb magyarokként emlegetnek, arról, mindről vélt, vagy valós, de mindenesetre fura szexualitású pletykák járják az országot?

Egyáltalán, hogy lehet eldönteni valakiről, hogy magyar? Van hozzá barométer?

aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 D-Mano ***** válasza:
33%

Én Mi Hazánk szavazó vagyok, de Novák Előd nekem néha túl sok. Az ő "energiája" jó hajtóerő a Mi Hazánk mozgalomnál, de se pártelnöknek, miniszterelnöknek meg főleg nem tudnám elképzelni. Kissé túl forrófejű ahhoz szerintem.

De ha az a kérdés, hogy Novák vagy Orbán, akkor százszor is inkább Novákot választanám, mint Orbánt.

Szerencsére a Mi Hazánknál ott van Toroczkai László, aki kiváló miniszterelnökjelölt, de ha ő valami miatt kiesne, akkor is van még minimum 3 tagja a Mi Hazánknak, aki kompetens és karakteres pártelnök vagy miniszterelnök lenne adott esetben: Apáti István, Dócs Dávid, Dúró Dóra. Szóval szerintem elég valószínűtlen az a lehetőség, hogy Novák Elődből valaha miniszterelnök jelölt legyen.

aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!