Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd vs Orbán, ki...

Novák Előd vs Orbán, ki mellett döntenél?

Figyelt kérdés

júl. 31. 23:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem sok olyan forgatókönyv van, ami rávenne, hogy lelépjek Magyarországról, kurucinfo előd miniszterelnöksége elégséges lenne.
aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen Novák Előd mert ő magyar.
aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%

4 - "Ezeken kívül más személyt nem nagyon tartanék alkalmasnak miniszterelnöknek."

Jelenleg a világ legalkalmatlanabb mini-elnöke nyomorítja az országot, úgyhogy tőle BÁRKI csak jobb lehet!

aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Novák Előd, mert ő magyar.
aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
41%

Hasonlóképp vagyok, mint a #11-es. Utálom a baloldalt, a fideszt főleg de ha a mihasznák egyszer kormányra kerülne akkor eladnám mindenem és külföldre költöznék (még így is talonba van helyezve). Áz a lehető legrosszabb forgatókönyv. Jönnek majd a koncepciós perek, elvesznek mindened, lecsuknak ha felszólalsz az agybajuk ellen... elég anarchikus állapotok uralkodnának a mihasznák uralma alatt. Szerencsére ennek nincs valós veszélye, mert 6% kb a plafon, amit valaha elérnek (hacsak nem ki nem költözik annyi magyar ember külföldre, hogy csak a szektások maradnak).


Amúgy miért pont Elődke? Annál még Toroczkai is értelmesebb, neki legalább nem megkérdőjelezhető a beállítottsága.

aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%
#15 A koncepciós perek és az ellenvélemény tiltása éppen a te elvtársaidra jellemző. Bizonyítottátok ezt a történelem során.
aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

#16: tévedsz öcsisajt, nincsenek elvtársaim. Mondtam, utálom mindet. Közösen b*szták szét az országot és ehhez nagyban hozzájárultak a mihasznák is (de főleg a fidesz sara, meg előtte Fletóéké).


Ezért szavazok olyanra, aki bizonyított már kicsiben, nem korrupt, bár vannak hibái és nem értek vele egyet mindenben, de pont az a jó szerintem ha nem azonosul a választópolgár egy az egyben egyik párttal sem. Így nem válik szektássá. Bár ezt hiába magyarázom egy szektásnak. És mielőtt jönnél, nem, nem vagyok Tiszás, sem MP fan, nem is szavaztam rájuk.


Viszont az tény, hogy a mostani sz*r magyar állapoton a mihasznák már csak rontanának. Volt kitől tanulniuk, nem véletlenül a fidesz szatellit pártja.

G.G össze is adta a fidesz meg a mihasznák szavazatait az EU-s választás után, együtt szavaznak a parlamentben a magyar érdekek, emberek ellen, meg toroczkai is villog azzal, hogy táncikál az araboknál és próbálja kiárusítani azt, amit a fidesz még nem tett.

aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%
#17 Hazudozol összevissza, komcsikám. A Mi Hazánk az egyetlen párt, amelyik képviseli a magyar emberek érdekeit, és ellenzi az ország kiárusítását. A szatelitpártozásról - amivel az elvtársi média kimosta az agyadat - annyit, hogy még te is több lényeges dologban értesz egyet a Fidesszel, mint a Mi Hazánk.
aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%

#18: sosem szavaztam sem a komcsikra, sem a fideszre, sem a mihasznákra, bár nem tudom a fidesz meg a mihasznák mitől jobboldali és nem "komcsi".

Szatellit párt a ragadványnevük, én már hamarabb láttam azt, hogy a mihasznák kiszolgálja a fideszt, mielőtt az általad baloldalnak titulált pártok el kezdték volna terjeszteni.

Aki ezt 2024-ben sem látja, az nettó bolond. Együtt árusítja ki az országot a fidesszel, csak a fidesz nagyban teszi, szemed előtt, a mihasznák meg a hátad mögött. Majd koppansz elég nagyot ha egyszer végre felnyílik a szemed.

Addig meg lopkodd Elődkéddel a szivárványos zászlót és tűzd ki közösen vele otthon (ahogy tette/volna) majd ünnepeljétek meg olyan szájeres módon, ahogyan nálatok szokás. (Egyébként nincs bajom a mássággal de a képmutatással igen).

aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
#19 Bármi bizonyíték a hazugságaidra?
aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!