Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd vs Orbán, ki...

Novák Előd vs Orbán, ki mellett döntenél?

Figyelt kérdés

júl. 31. 23:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
42%

#20: ott van youtube-n például. Keresd vissza a kormányinfót, amelyikben G.G összeadta a számokat.

Toroczkai ott flexel a csatornáján a haza kiárusításával.

Kövesd a parlamenti közvetítéseket és meglátod, hogy együtt szavaznak a fidesszel a magyar érdekek ellen (egy kisebb volumenű példa a vármegyés f*szkodás).

Elődke szivárványos zászlólopása is ott van yt-on, gyáva módon még a rendőrök elől is elfutott. Ennyire nagy "hazafi", "magyar", a tetteiért sem vállalja a felelősséget. Egyszerűbb lett volna elkérni a zászlót annak idején, hogy ő szeretné azt hazavinni, nincs abban semmi szégyellni való.

aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%
#21 Tehát semmi konkrétumot nem tudsz említeni, ahogy vártam, csak hazudozol továbbra is.
aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%
#22: több konkrétumot írtam. Az, hogy Te valóság tagadásban vagy, arról nem én tehetek. Illetve ha akkora mihasznák fanatikus vagy, akkor ki tudod keresni a videókat magad is, viszonylag egyszerű, sok IQ nem kell hozzá. Ennyit azért remélem Te is meg tudsz ugrani! :)
aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
34%
#23 Pechedre én tényleg szoktam nézni Toroczkai videóit, ezért tudom, hogy hazudsz.
aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#21


A DK sokkal többször szavazott együtt a Fidesszel

aug. 2. 08:58
 26/32 anonim ***** válasza:
57%

#25: kérdésben nem említettél DK-t, sem odatartozó politikust, tudtommal.


#24: az tök jó, kivéve ha ezek után még mindig nem látod a valóságot...akkor van egy rossz hírem...

aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#26


Ezt a mítoszt, hogy az MHM a Fidesz szatelitpártja, eredetileg a DK találta ki.

aug. 2. 10:24
 28/32 anonim ***** válasza:
65%

#27: nem követem a DK-t, mert ki nem állhatom őket. Én a baloldali pártok szatellit pártozása előtt láttam már jeleket, hogy a fidesz meg a mihasznák együttműködik. Az, hogy a DK meg a többi miképp járul hozzá a fidesz szekerének tolásához az más kérdéskör.


És nem mítosz. Teljesen látszódik már évek óta, hogy puszipajtások a fidesszel a mihasznák. Fenntartom a kijelentést, hogy aki még 2024-ben sem látja, az nettó bolond.

aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
24%
#28 De konkrétumot továbbra sem tudsz említeni. Legalábbis olyat, ami igaz.
aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
30%
Egyik antiszemitább a másiknál.
aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!