Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a hiszti? (↓)

Miért kell a hiszti? (↓)

Figyelt kérdés

Értem én, augusztus 20, tűzijáték,meg elpocsékolt pénz stb...de én egy dolgot nem értek:

Ezen miért megy a tantrum minden évben itt gykn?

Ettől kinek lesz jobb?

Csak egymásnak ugranak az emberek,én őszintén nem értem



aug. 18. 15:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9: Rossz, amikor a saját mondataitokkal győznek le, mi? Elhiszem. :D
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10*
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanaz a recept mint az olimpia: a nemzeti nagylét illúzióját kínálja a Párt azoknak a néprétegeknek, akiket amúgy felvállalltan deklasszál, kifoszt. A fideszes cinizmus csúcsa. Nézzed paraszt, tűz és csillogás! Ez mind a tied!! És közben viszolyogva nézi a Félix teraszáról a hömpölygő plebs-et.
aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Az a még szánalmasabb, hogy ugyanezek az emberek hőbörögnének akkor is, ha nem lenne Tűzijáték, csak az indok lenne más: 1000 éves hagyományunk eltörlése blabla. Ezeknek semmi se jó...
aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
És miért csak a budapestiek kiváltsága a 15 milliarods tűzijátékot amit az en adombol is fizetnek. Akkor az én városomban is legyen 15 milliardos tuzijatek.
aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

14:


Ezt a fajtát ismerem: a Fideszesek okádták ezt 2010 előtt: ha Meggyesi-Gyurcsany-Bajnai csinált valamit; akkor hogy merészelik, meg egyáltalán válság idején “mibű”?!. Ha meg nem csinaltàk, akkor jött az amit mondasz, az ország hagyományainak semmibe vétele, stb.

aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Na, ezert van..👍🤣
aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Szép volt a Tűzijáték, néztem az este. :o)
aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
Én örülök neki, hogy legalább volt. Mert ezt legalább nekünk csinálták amúgy meg zsebre rakták volna a 15 milliárdot...
aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert a baloncok nem bírnak magukkal és ráadásul tök álszentek is, mert csak a tüzijátékba fektetett pénz miatt problémáznak, az már nem zavarja őket, ha a finákba, atlétika vb-re vagy mini dubajba fektetett pénz nem megy oktatásra, egészségügyre, stb. Sosem hallottam hogy ezek miatt is hőbörögnének.
aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!