Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire tiltakozni...

Miért kell ennyire tiltakozni az iskolai mobil betiltás ellen még a tanároknak meg felnőtteknek is?

Figyelt kérdés

A gyerek ne.mobilozzon az iskolában hanem az órára figyeljen szünetben meg készüljön a következő órára.


Ennyi erővel a tescos pénztáros is had játsza le a fruit ninjat mielőtt kiszolgál nem?


aug. 12. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 DK-s ***** válasza:
38%

#68-nak:

Előre bocsájtom hogy engem nem idegesít, inkább mulattat, de nem vettétek észre hogy szabályosan egy topicot nyitottatok egy kérdés alatt? 🤣

aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
68%
71. Itt egy értelmes beszélgetés alakult ki. Ezen az oldalon ez ritkaságszámba megy. Ha mulattat, jó szorakozást!
aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 DK-s ***** válasza:

#72-nek:


Azt én is láttam hogy értelmesen társalogtok, és ez tényleg ritka.


És nem a témátok mulattat, hanem maga a szitu.

aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Nagyon megy az okoskodás, de SZÜLŐKÉNT, még senki nem írta le, hogy akkor most már el sem engedi a gyereket reggel a telefonnal? A gyengébbek kedvéért: Szóval, hogy a szülő, elveszi tőle már otthon, reggel?
aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 DK-s ***** válasza:
39%

#74-nek:


Miért venném el? Nem értek egyet a rendelettel, az iskola oldja meg ahogy akarja.


Egyébként pedig iskola-karbantartó vagyok! Ez rendelet betarthatatlan.

aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
0%
75. Miért lenne betarthatatlan? Elmondod, a kölöknek, ÉS A SZÜLEINEK, hogy tilos, nem hozhatja. Ha mégis hozza, meg az igazgatói. Majd a kirúgás. Iskolánként 4-5 gyerek repül, és a többi becsicskul.
aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
37%
76: nem lehet csak úgy kirúgni senkit, ha nem tudnád.
aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
0%
77. Ja, mert heti 6-10 szaktanári, meg napi 1 igazgatói nem ok rá???
aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
40%

"Nagyon megy az okoskodás, de SZÜLŐKÉNT, még senki nem írta le, hogy"


Nagyon megy az okoskodás, de tanárként senki nem írta le, hogy amelyik órát érdekessé és figyelemlekötővé sikerül tenni, ott nincs szükség tiltásra, főleg nem rendeletekre - és ezt megint csak tapasztalatból mondom. Volt olyan tárgy, ahol konkrétan úgy kellett kitessékelni az osztályt, mert senki nem vette észre a csengőt, mert olyan volt az óra... Amelyik diák meg a telefonját bújja ahelyett, hogy figyelne órán, valószínűleg nem fog majd úgy teljesíteni a dolgozatokon, pisa-teszteken meg érettségin és majd viszi amire viszi.


Én egyébként amondó vagyok, hogy amíg a többieket nem zavarja, addig hadd csinálja. Attól ne vegye el az odafigyelés és tanulás jogát, aki tényleg szeretne figyelni és tanulni. A többi magánügy. Nálunk ez így volt.

aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
0%

79.


MOTIVÁLJ!


Te vagy a tanár, én a diák.

Magyarázd el nekem, hogy miért érdekeljen egy 500 éve elhunyt spanyol király élete, mikor semmit nem fogok elérni vele? Diploma? Apám kettővel, havi 400-ért xopik egy hivatalban. De, ha tudsz olyan diplomát, amivel 30 éves korom előtt, ezt láthatom reggel, ébredés után, én még különórákra is fogok járni! [link]

aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!