Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a családoknak lapatoljak a sok pénzt?

Figyelt kérdés

Élmény a gyerekvallalstol a kedvem. És leginkább a kormány hibája. Dolgozom mint a hülye és az adómat nem az egészségügyre vagy valami értelmes dologra költenek a kormány hanem a családoknak dobálja a milliókat. Ügyészek az emberek kezdenek csak azért szülni h a sok támogatást megkapjak és habzsidozsi majdnem ugyan házhoz jutás stb. Aki meg gyermektelen oldalon meg mindent ahogy tud. Másod állás kedvezmény nélküli hitel stb.

Meghaltak a családokat mert értetlenül állok h a kormány alájuk pakol mindent adokedvezmeny adómentesség babával csok iskolatamogatas és társai. Emiatt mindennek megy felfele az ára h nekik meglegyen teremtve a jólét. Olyan mintha azért dolgoznék h a pénze, elszedjek és a családoknak adják. Én meg dolgozzak többet ha magamnak előadásom teremteni a házat kocsit jólétet mert engem nem támogat semmivel.

Kérlek ne gyalázatos és rosszindulatú kommenteket se kérek csak beszélgetni akarok erről a témáról sardobalas nélkül ki h éli meg ezt. Mert nekem ez a kormány nem buli h itt semmire nincs penz,csak a családoknak. Ha tanulni akarok azért is még én fizessek stb



aug. 10. 20:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
67%

#24


Van.



Mindenki aki ép eszű tudja, hogy a saját zsebükbe rakják el a billiókat! Már nem is milliárdosak!


Segítik a kórházakat, iskolákat, közlekedést és mégsincs olyan luxus mint nyugaton pl. Németországban.


Igaz ott minden drágább, de a minőség megmutatkozik.


A családosak és főleg a cigók a hibásak akik putri soron élnek, lopniuk kell, hogy legyen mit enni.


De ez megy mindenhol a világban. A gazdagok élnek mint Marci hevesen a szegény meg megpusztul, rendesen éhezik, sőt belehal. Viszont nem baj az akkor is a családosak, szegények a bűnösök és nem a kormány aki kitalálta a támogatást! 🤣🤣🤣

aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
57%

Ingyenpénz nincs. Iszonyat pénzeket kell visszafizetni ám. Főleg, ha nem teljesíti az ember, amit aláírt. És sajnos sokan felelőtlenek. Ezt kihasználja a kormány. Kaszál rajta rendesen. Támogat, de ez nem támogatás. Ez az igazi lehúzás.

Egyébként meg a család vissza is pakolja áfa formájában azt a pénzt bőven, gondolom te nem veszel sem tápszert, sem pelust, sem tanszert. Gondolkodjál már egy kicsit.

Átvertek téged is, ahogy látom.

aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
16%
Inkább lapátolják a pénzt a családoknak, mintsem az ilyen diszlexiásoknak, mint a kérdező.
aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom h lehetne kórházakat is utakat is várost is munkahelyeket is stb. De ezekre sose jut. Fizetem a szaros tb met azt a kórházba bekerultem 30 fok a szobába mert ki*aszott klímára nem futja azt allami intezmeny, spórolnak az iskolába a fűtéses télen a gyerekek megfagynak aha azon kell spórolni....
aug. 10. 21:27
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

#31 mindenki át van verve rendesen, az az igazság. A "támogatás" inkább lehúzás. Odadobnak pár kedvezményt, hogy ne tűnjön fel nekik. A többiek meg tüzes szemmel utálkoznak, ők is rendesen át vannak k*va. Erre irigykedni, most őszintén? A családokat húzza le a legjobban a kormány! Ad, aztán jól vissza is vesz. Van is meglepődés ezen, pedig várható volt.

Az, hogy a támogatások miatt szinte megötszöröződtek az ingatlanárak, az is szándékos. Ki volt ez találva, az emberek is kihasználták, ők saját maguk nyomták fel az ingatlanáraikat, a kormány meg csak bezsebel mindent. Bravó, elérték a céljukat. Mindenki utál mindenkit. Ez szerinted véletlen? Te is benyaltad, hiszen mindenkit utálsz, aki csak egy ft adókedvezményben is részesül.

Ezért maradnak ők itt örök életre, mert bevetted, dróton rángatnak téged is.

aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
Engem az bosszant, hogy totálisan hatékonytalanul szórja a pénzt a kormány, soha olyan kevés gyerek nem született, mint most. Valóban, ha az egészségügyre meg az oktatásra meg olcsó bérlakásokra költenénk, sokkal több gyerek születne.
aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavar túlzottan. Egy gyerektelen.
aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert megkaptam a fizetésem, egymillió nyolcvankét ezret és örömmel nyugtáztam, hogy nekem is lapátolnak. Te meg hogy irigy vagy az egyedül neked szar érzés.
aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen lapátolásra gondolsz? Nekünk 2 gyerekünk van, ez jelenleg havi 40 ezer adókedvezmény, meg kb 20 ezer csp. Ennél viszont sokkal több elmegy rájuk, kaja, ruha, felszerelések, könyvek, stb.
aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!