Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymuska kérdése:

Lányok, titeket zavar ha egy pasinak szinte semmi vagy iszonyat kevés barátnője volt elöttetek, de ez semmibe nem mutatkozik meg?

Figyelt kérdés
júl. 6. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A nulla az zavaró, a kevéssel nincs semmi gond.
júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ja és nem mindegy hány éves emberről van szó.
júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 kb 18-20
júl. 6. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

20 évesen volt nekem is az első kapcsolatom, engem nem zavart hogy a páromnak is.

Persze az ágyban volt egy kis bénázás az elején 😅

(22 N)

júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Mármint nem zavart hogy neki is én voltam az első, bár idősebb nálam

júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi évesen teljesen oké a nulla és a kevés is.


Annyi, hogy a nulla tapasztalatos emberek hajlamosabbak a kíváncsiság miatt otthagyni a párjukat vagy a rossz párválasztás miatt megegyeznek, hogy off/vége, mert nem passzolnak.


De pl 27-30felett már komoly problémákra utal a nulla.

- szociális problémák

- pszichológiai problémák

- önbecsülés, stb

- kommunikációs problémák


Az, hogy idősebb fejjel nem tudott valaki kapcsolatot létesíteni ott gond van.


A te korodban pedig teljesen okés még.


1-2 voltam.


Máskor írj hasonló témákhoz kort is, mert nagyon nem mindegy.


17.5 évesen volt első komolyabb kapcsolatom, 19 évesen a második s az onnantól 5.5éves kapcsolat volt.

A szűz fiúnak túl sok önbizalmat adtam és megcsalt, lelépett egy koleginájával.


Nah a srác x évente valami gyenge ürüggyel felkeres, pedig már 30+vagyok.


Idézem:

"jah ahhoz nekem szeretnem kéne, hogy úgy legyen, de senki nem fog meg. Kiégtem melletted 🤣 Szex se olyan amúgy rá jöttem, ha nincs semmi érzelem. Az egyik alkalommal már 2 órája nyomom a csajt..."

Itt leírja milyen jól érzi magát a nő majd folytatja - "... én meg nem tudtam elmenni. Azt mondtam, nem baj, ha hagyjuk stb. "


Visszafogadni hűtlen embert nem fogok. Emellett, amíg ő tapasztalgatott én meg rátaláltam páromra.


Persze ember függő. Vannak kivételes esetek, amikor elsőre egymásra találnak az emberek és passzolnak, emellett pedig hűek és elköteleződnek egymásnak.


Nagyon szerencsés eset az olyan, ám ritka, hogy fiatalon passzoló személyiség, biológia, hormonok egyszerre jelen vannak úgy, hogy passzolnak is.

júl. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell kezdeni. Amúgy meg jó, mert úgy neveled ahogy akarod.
júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 26 évesen volt az első, 28 évesen az első komoly barátnőm. Rájöttem, hogy egyedül a legjobb. Vannak:

- szociális problémák

- pszichológiai problémák

- önbecsülés, stb

- kommunikációs problémák

ahogy 6. írta. Napi 3-4 órát foglalkozom műszaki dolgokkal, robotikával, elektronikával csak hobbiból, mert a munkában már nem tudom kiélni magam, mióta irodába tettek a gépek mellől. A dupla pénz előre lépés, nekem az új meló viszont nem az. Nem akarom, hogy másokat zavarjon az egyéniségem, és miután nem tudják elnyomni, ott hagynak. F44

júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy lány egyszer azt várta volna el tőlem, hogy legyen tapasztalatom mindkét nemmel, hogy tudjak dönteni, melyik a jobb, mielőtt vele megismerkednék. Hátha b-zi vagyok, és nem is tudok róla :-). Mindegyik más, mindenkit más zavar. 10+ éve volt párom utoljára, hányok az egész külsőcentrikus világtól, ahol nem kíváncsiak arra, mit gondolsz, csak hogy mennyi izmod meg vagyonod van, mennyi befolyásos vagy veszélyes ismerősöd van. Jobb szeretem a hobbimat, utálom az embereket.
aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!