Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a családoknak lapatoljak a sok pénzt?

Figyelt kérdés

Élmény a gyerekvallalstol a kedvem. És leginkább a kormány hibája. Dolgozom mint a hülye és az adómat nem az egészségügyre vagy valami értelmes dologra költenek a kormány hanem a családoknak dobálja a milliókat. Ügyészek az emberek kezdenek csak azért szülni h a sok támogatást megkapjak és habzsidozsi majdnem ugyan házhoz jutás stb. Aki meg gyermektelen oldalon meg mindent ahogy tud. Másod állás kedvezmény nélküli hitel stb.

Meghaltak a családokat mert értetlenül állok h a kormány alájuk pakol mindent adokedvezmeny adómentesség babával csok iskolatamogatas és társai. Emiatt mindennek megy felfele az ára h nekik meglegyen teremtve a jólét. Olyan mintha azért dolgoznék h a pénze, elszedjek és a családoknak adják. Én meg dolgozzak többet ha magamnak előadásom teremteni a házat kocsit jólétet mert engem nem támogat semmivel.

Kérlek ne gyalázatos és rosszindulatú kommenteket se kérek csak beszélgetni akarok erről a témáról sardobalas nélkül ki h éli meg ezt. Mert nekem ez a kormány nem buli h itt semmire nincs penz,csak a családoknak. Ha tanulni akarok azért is még én fizessek stb



aug. 10. 20:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
57%

Én meg már azt unom, hogy aki gyereket szül, akkor biztos a pénz miatt teszi, ami mellesleg nem ingyenpénz.

Unom, hogy mindig azt nézik, hogy a másik mit kap vagy mit nem kap.

Más is dolgozik, nem csak te. Másnak is ugyan annyiba kerül a kenyér, mint neked. Nem csak a te adód létezik, ezerféle másik is.

Ennyi erővel én meg tripla annyit költök kajára, ez tripla annyi áfát is jelent, ami így is az egekben van.


Azt is nagyon unom, hogy az emberek már gondolkodni és élni képtelenek, mindenért mindig a kormány a hibás. Tán a kormány törölje ki az ember fenekét is, vagy mi?


Azt pedig elárulom, hogy hiába van családbarát kormánynak reklámozva a kedves vezetőség, rohadtul nem az. Az embereket egymásnak ugrasztják, feszültséget generálnak családosok/nem családosok, fiatalok/nyugdíjasok stb közt. Hogy miért??? Azért, hogy még csak véletlenül se legyen egységes összetartás.

Az emberek pedig bekajálják, ezért viszont már nem a kormány a hibás, hanem az emberi hiszékenység, hülyeség és lustaság.

aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Elment a gyerekvallalstol a kedvem. És leginkább a kormány hibája. Dolgozom mint a hülye és az adómat nem az egészségügyre vagy valami értelmes dologra költenek a kormány hanem a családoknak dobálja a milliókat. Ugyerzem az emberek kezdenek csak azért szülni h a sok támogatást megkapjak és habzsidozsi majdnem ugyan házhoz jutás stb. Aki meg gyermektelen oldjon meg mindent ahogy tud. Másod állás kedvezmény nélküli hitel stb.


Megutáltam a családokat mert értetlenül állok h a kormány alájuk pakol mindent adokedvezmeny adómentesség babaváró csok iskolatamogatas és társai. Emiatt mindennek megy felfele az ára h nekik meglegyen teremtve a jólét. Olyan mintha azért dolgoznék h a pénzem elszedjek és a családoknak adják. Én meg dolgozzak többet ha magamnak előakarom teremteni a házat kocsit jólétet mert engem nem támogat semmivel.

Mert nekem ez a kormány nem buli h itt semmire nincs penz,csak a családoknak. Ha tanulni akarok azért is még én fizessek stb

aug. 10. 20:54
 13/39 anonim ***** válasza:
61%
Ez volt a cél, hogy az emberek klikkesedjenek és köpködjenek egymásra. Szándékosan kitervelt volt. Az emberek így arra figyelnek, hogy kitől irigyeljék azt a pár morzsát, amit a kormány kiszór a népnek, amíg ők komplett kenyeret zsebelnek be és lopnak el. Gratulálok, hogy bevettétek. Igyekszünk, nagyon igyekszünk, hogy elérjük Észak-Koreát.
aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Én elmennek egyedül nyaralni az 1 ágyas szoba még majdhogynem drágább mint a 2 vagy több ágyas. Ha valami kajabol nem családi kiszerelest veszek az sem lesz olcsóbb nekem. Veszek 1 kistubusos majonézt még magammal baszok ki kenytelen vagyok a nagyot családi kiszerelést venni de az meg rámrohad xd sorolhatnam
aug. 10. 20:57
 15/39 anonim ***** válasza:
Másnak még annyi pénze se van mint neked mert generációk óta csórók és hiába akarnak haladni nem tudnak ebben a nyomorult világban. Csakis úgy valamennyire, hogy felvesznek kölcsönt és azt lefizetik ha le tudják. De te ő rájuk irigykedsz! De a kormány lopja a pénzt világba és őket senki se okolja csak a szegényeket! Kész vicc vagy. 🤡
aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Van munkatarsam magyarok akik azért vették fel a babavarot h a házra ne kelljen hitelt felvenni de közbe nem akarnak gyerekeket és megy az agyalas h játszák ki h a pénz megmaradjon. 1 másik munkatarsam 1 babát akartak de lesz még 1 a támogatásra Hivatkozva mert 2 gyerekre jobban Megeri.
aug. 10. 21:01
 17/39 anonim ***** válasza:
Jól van, de mit csináljanak ha egyszer nincs annyi pénzük, vagy többet akarnak meg még gyereket is? Ne vállaljanak azért mert te irigy vagy? Legyen akkor társad es te is vedd fel a támogatást! Probléma megoldva.
aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nem is az irigység beszzel belőlem csak elvagyok keseredve h fontos dolgokra sosincs pénz mert szegény az ország de manapság ha bevallasz 3 gyereket milliomos vagy
aug. 10. 21:03
 19/39 A kérdező kommentje:
De cigány útra fog jutni az ország mert senki nem fog dolgozni mert tudják h így is lehet pénzhez jutni ha szülnek mint a nyulak. A cigányok is ebből elnek
aug. 10. 21:04
 20/39 anonim ***** válasza:
56%

#12 nem. Ez csakis a te hibád. Mi az, hogy nem tanulhatsz ingyen se, te miről beszélsz? Ez az egész szöveg már elvakult és gyűlölködő. Ha azt gondolod, hogy a családok zsebelik be az ingyenpénzt, ingyenházat, nagyon tévedsz. Ők is buták, hogy 60-70 millió ft adósságot vállalnak a nyakukba. Ki van ez is találva, rengetegen belebuknak, így a kormány amit ad, duplán visszaveszi.


Vagy mit szeretnél? Ingyen házat, ingyen autót? Nem a te havi X ezer ft adódból van fenntartva az ország, ezt elhiheted.

Ezerféle adókedvezmény van, tőlük nem sajnálod????


Azt elismerem, hogy felnyomta az ingatlanárakat ez az egész babaváró, CSOK dolog. De amiatt nincs sírás, hogy egy pár éve 10 milliót ért ház ér ma 50 milliót. Azért senki nem sír, hogy 50 millióért adta el a házát. Ugyanis kik nyomták fel így az árat? Azok az emberek, akik meglátták ebben az egészben a lehetőséget, hogy megsokszorozzák az ingatlanuk értékét. A kormány csak röhög a markába, eszméletlen adóbevétel ez nekik, az emberi kapzsiság határtalan. Egy percig sem gondolkodnak rajta, hogy neked adjanak belőle. Te azt gondolod, hogy a családoknak adnak, meg habzsi-dőzsi, miről beszélsz? Őket húzzák le emiatt a legjobban, mert amit kapnak, azt triplán megfizetik. A kormány ezen csak nyer.

aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!