Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy Nő,és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy Nő,és én is (Férfi vagyok)neki Jogász a végzettsége de ez a kisebbik probléma,a nagyobbik probléma az jobban zavar hogy rendőr is és fogalmam sincs mi a francról beszélgethetnék vele? Mert tőlem igencsak távol áll a bűnüldözés téma.

Figyelt kérdés

aug. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm, mondjuk arról, amiről más nőkkel?
aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a munkahelyed? Kizárólag arról tudsz beszélni?
aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Millió téma létezik kérdező.
aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvelő vagyok, férjem fejlesztő-programozó... gondolhatod mennyire tudok hozzászagolni! 9éve teljesen jól elvagyunk 😅
aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Dolgoztam rendőrségen közhasznú munkásként egy évet. A rendőrök munkájához nagyon jó emberismeret szükséges, tehát nagyon érdeklik őket az emberek. Továbbá, bármilyen meglepő is, nem árt, ha széles körű az érdeklődésük, mert minden apró adat, tudásdarab jól jöhet a munkájukhoz. Úgyhogy szerintem egyáltalán nincs okod a félelemre, kérdező. Te amúgy irtózol a kifejezetten rendőri munkáról való beszélgetéstől?
aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Normal embereknek nem a munka a témájuk..
aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: ezt a megállapítást alapul véve nagyon-nagyon sok ember nem számít(ana) normálisnak.
aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-s.


Egyszerűen nem érdekel a rendőri téma,mert teljesen más de nem nagy volomenü dolgokról beszélgetünk a haverjaimmal.


Engem történetesen sosem érdekelt mint is csinál a másik,de engem mindig ezzel cseszegetnek hogy én mit csinálok.


Egyéni dolgom.

aug. 5. 01:27
 9/13 A kérdező kommentje:

1-s.


Kösz a meglátásod,de nem szoktam Nőkkel beszélgetni,mert nem vagyok egy közkedvelt figura a szemükben,na meg eddig jól el voltam nélkülük,csak az idő halad és most kattant be hogy talán kellene valaki.


És mivel ez a Nő szingli velem együtt már csak ahol élek,egyikünknek sincs és nem is volt nagyon senkije így egymásba botlottunk.


Csak míg ő tanult tehát van biztos témája,én meg mivel semmit sem tanultam csak eddig éltem ( szórakozás,kikapcs egyéb és nem vagyok egy papagáj így nem igazán témázok semmin sem.


Egyszerűsítve nagyon szűk a látóköröm,és ez számomra elég is volt eddig.

aug. 5. 01:39
 10/13 A kérdező kommentje:

4-s.


Ez igen csak ritkaság mit a te esetetek hogy mindketten értelmiségek vagytok.


Nos a mi esetünk ezzel a Nővel kicsit problémásabb,bár tudja rólam mert már leinformált hogy az életem egyenlő a nullával.


De a kisugárzásom mégis megfogta függetlenül attól hogy mire is vittm vagy mire nem.


Csak beszédbe elegyednem vele,bár már kétszer kezdeményeztem és mosolygósan reagált is rá de harmadjára már ő is valamit hozzáfűzhetne csak valahogy a büszkesége nem engedi hogy mégis így tegyen.


Ha már egyenjogúság van akkor neki illene megtenni a következő lépést.


Mert én letaglóztam egyenlőre a mondanivalómmal feléje(nagyon érdekes a viselkedése még nálam is jobban) és most kuka lettem,bár sosem voltam az rámenős,pillanatok alatt fel szedek valakit Férfi típus,inkább a csendben meghúzódom kategóriába tartozom,és csak figyelek.

aug. 5. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!