Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket ha más nőknek is bejön a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha azt látjátok hogy más nők megnézik az utcán, vagy ha a barátnőiteken látjátok hogy bejön nekik, stb. Volt már hasonló példa erre?

júl. 2. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Addig nem érdekel ameddig nem nyomulnak.
júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, miért érdekelne? Egyedül a párom reakciója érdekel ezekre, de ő könnyen lerázza őket magáról.
júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kettes, neked sok nő nyomul a párodra?
júl. 2. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar míg a párom nem visszonozza a nő érzéseit.
júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Többször előfordult már.

júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Jobb, mint ha olyan ronda lenne, hogy még a fejüket is elfordítják.
júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ameddig az illető nő nem suttyó módon kezeli ezt, de abban is a suttyóság zavar, nem az, hogy féltékenykedem (nyilván addig, amíg a párom nem ad okot a féltékenységre).
júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, elég sok nőnek bejön. Ő se szól semmit fordított esetben.
júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt rá többször példa, az egyik barátnőm meg is mondta, hogy nagyon jó pasi. :) Engem nem zavar, megértem őket, mivel szerintem is az:). Miért zavarna? Erről nem ő tehet.

Volt aki próbálkozott is nála, annak ellenére hogy tudta hogy együtt vagyunk, és napokon belül házasodunk. Na azt a csajt szimplán szánalmasnak tartottam. Az ilyennek 0 az önbecsülése, tartása, értékrendje. A párom ennek megfelelően kiosztotta és helyre is tette. Megérdemelte.

júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha megnézik. Az igen ha még utána is fordul a pasim a megbámult nőnek. 😁

A csúnyácskáknak ez a sorsuk viszont.

júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!