Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek a "Focista férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a "Focista férjet akarok" kijelentése férfiakat miért idegesíti fel?

Figyelt kérdés
Mi a baj azzal hogy sportos pasit akar aki eljár focizni munka után.

jún. 19. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Jelentkezzen akit felidegesített.
jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A focista jó parti abból a szempontból, hogy sok a zsé, lehet mellette lébecolni, van ki finanszírozza a 800. ruha vásárlását, ugyanakkor agyilag nincs túl magas szinten, ez által könnyebben meg lehet vezetni; lehet élősködni rajta.

Sejteni vélem, hogy ezt a nők is tudják, és ez ellen háborognak, hogy ilyen szándékaik lennének. Ennek persze egy része csak színjáték, és igenis vannak ilyen törekvések, másoknál persze tényleg más az értékrend.

jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, az ELTE-s filozófia karos dékánja nem szeretne délutánonként fotbalozni.
jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fociztam, de amit láttam hogy nem maga a foci mint sport ami bejön a nőknek hanem a hozzá társuló stílus, pénz, ismeretség. Fiatal korban már sokan beképzeltek lesznek egy kis sikertől ami ad egy hamis magabiztosságot.
jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!