Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők "Nem akarok párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők "Nem akarok párkapcsolatot" kijelentésnek valójában: "Veled biztos nem akarok" az igazi jelentése?

Figyelt kérdés

Egy haverom mondta hogy ha ezt mondja előttem egy nő vagy egyéb férfiak előtt, az valójában azt jelenti hogy konkrétan velem vagy a jelen lévő férfiakkal nem akar.


És hogy tényleg nem akar párkapcsolatot, mindaddig amíg nem találkozik olyan férfival akivel viszont akar.



márc. 24. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sőt a ferfiak is ezt csinálják. Most nem szeretnek komoly kapcsolatot, vagy elköteleződni, az azt jelenti hogy vele nem akar, massal meg igeny de ezt nem mondja. Ez van, üdv a felnőttek világában!
márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Értheti úgy, hogy egyáltalán nem akar párkapcsolatot senkivel nyugodtan, mert jelenleg úgy érzi, de ha valakibe belebolondul akkor lehet, hogy meggondolja magát. Nem biztos, hogy hazugság.
márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy most nem akarok munkahelyet váltani. Jelenleg ez igaz, nem keresek másik állást.


De ha holbap felhívna egy HR-es, hogy 1,5 milliós fizetésért kellene ugyanezt csinálnom, akkor természetesen elfogadnám.

márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannak is mondtam már ,akivel eltudtam volna képzelni kapcsolatot. Csak lelkileg olyan mélyen voltam, hogy jobbnak látom, ha magamra koncentrálok. Szóval, van ilyen is.
márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg nincs általános magyarázat. Sok esetben van benne igazság, de nem egy embert ismerek aki tényleg nem keres párkapcsolatot. Viszont nagyon sok esetben meg úgy talál rá az igazi hogy nem is kereste. Tehát azt magyaráz bele az ember amit akar.
márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos vagy nem sajnos, mindkét nem esetében gyakori kihátrálási technika az ilyesféle, a valódi okot elkendőző kijelentés. Annak is könnyebb, aki mondja (hiszen nem kell bűntudatot érezni), és annak is könnyebb, akinek mondják (feltéve, ha elhiszi). Tipikus kegyes hazugság tehát ez. Persze egy idő után az ember már akkor sem hiszi ezt el, ha valóban ez az elutasítás oka. Velem még társkeresős levelezés közben is előfordult, hogy így utasítottak vissza; pedig egy aktívan társkeresőzőről azt elhinni, hogy egyáltalán nem akar kapcsolatot az illető, gyakorlatilag lehetetlen. De ilyenkor is legjobb nem vitatkozni, hanem elfogadni az elutasítást.
márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a 6-ossal.

Sokszor hazugság ez a kijelentés, de nem sokkal kegyesebb, mint megmondani az igazat?


Szerintem jobb azt hallani, hogy nem akarok kapcsolatot, mint pl azt, hogy egy fűszál is izgatóbb, mint te...

márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Csak megmutatja, hogy a pasijaiddal olyan emberek vagytok, akik nem tudják elképzelni, hogy az ember tud pár nélkül is élni.
márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem értettem sosem, miért kell a nők válaszait átfordítani valami egészen másra? Amit mond, az azt jelenti amit mond. Pont. Ha nem adsz hitelt a szavának, akkor miért érdekel az adott személy úgy egyáltalán?
márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!