Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek finomabb a tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek finomabb a tiltott gyümölcs, vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
Már második alkalommal fordult elő, hogy egy nő flörtögetni kezdett velem, miközben tudja, hogy van barátnőm. Ezzel szemben amíg évekig szingli voltam nem érdekeltem senkit.
jún. 24. 05:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Más a kisugárzásod. Magabiztosabban viselkedsz, kiegyensúlyozottabb vagy és ezt veszik észre.
jún. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 ja, belegondolva ebben lehet van valami. Meg mióta kapcsolatban vagyok gyakrabban is borotválkozom.
jún. 24. 05:28
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

igen kb. mint amit #1 írt.


Évekig egyedül voltam, és egyre lehangoltabb pocsékabb kedvű, nehezen vettem rá magam, hogy mosolyogjak az élettől is egyre jobban elment a kedvem és ez mind látszott is rajtam egyre jobban és jobban...

jún. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen ezek a nők ilyen megcsalós fajták csak a nős pasikra mennek rá!
jún. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez a duma, hogy "magabiztosabb vagy stb"

Valójában ilyenkor a nők mindig a másik nőt akarják lenyomni. "Ha el tudom szedni a pasiját, akkor én jobb nő vagyok!"

jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

5.

De közben nem jobb hanem hányingerebb!

jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Csupán féltékenység, hogy annak a z a csaj boldogabbnak tűnik neki van valakije..neki milyen jó lehet...és a féltékenység kihozhatja, hogy úúúú nem lehet h neki van nekem meg nincs...
jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon kis százalékban csinálják féltékenységből a csajok. Ha belegondoltok teljesen másképp viselkedik az ,aki szingli és görcsösen akar valakit vagy épp kezdi feladni és kiül a kedve az egész személyiségére és az is, aki jól érzi magát a bőrében. Ez a féltékenység meg irigység duma azoknál játszik, akik magukban is ezt a késztetést érzik...
jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
45%
Szerintem leginkàbb 3as vàlasza àll közel a valósàghoz, de emelném az alàbbival: a rendszeres otthoni szex emeli a tesztoszteron szintet, amit "megéreznek" a nők.
jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Barátomék társaságában volt egy csaj, aki következetesen mások pasijára hajtott. Ez valamiféle versenyszellem, bizonyítási kényszer volt nála, meg akarta mutatni, hogy különb a másiknál. Többször sikerrel is járt, férjhez is így ment végül.
jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!