Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek finomabb a tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek finomabb a tiltott gyümölcs, vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
Már második alkalommal fordult elő, hogy egy nő flörtögetni kezdett velem, miközben tudja, hogy van barátnőm. Ezzel szemben amíg évekig szingli voltam nem érdekeltem senkit.
jún. 24. 05:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Önbecsülés hiánya okozza ezt. Jobbnak, szebbnek, okosabbnak, ügyesebbnek érzik magukat ha el tudják csábítani a férfit, vagy annyira magányosak, hogy minden mindegy nekik...
jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem véletlen, de nem is vagy "tiltott gyümölcs". A kapcsolat megváltoztatja a férfiakat pozitív irányba.
jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Noren +1

A rendszeres szex számít, nem a párkapcsolat.

Hogy honnan "szagolják ki" nem tudom, de működik oda-vissza.

jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!