Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a családoknak lapatoljak a sok pénzt?

Figyelt kérdés

Élmény a gyerekvallalstol a kedvem. És leginkább a kormány hibája. Dolgozom mint a hülye és az adómat nem az egészségügyre vagy valami értelmes dologra költenek a kormány hanem a családoknak dobálja a milliókat. Ügyészek az emberek kezdenek csak azért szülni h a sok támogatást megkapjak és habzsidozsi majdnem ugyan házhoz jutás stb. Aki meg gyermektelen oldalon meg mindent ahogy tud. Másod állás kedvezmény nélküli hitel stb.

Meghaltak a családokat mert értetlenül állok h a kormány alájuk pakol mindent adokedvezmeny adómentesség babával csok iskolatamogatas és társai. Emiatt mindennek megy felfele az ára h nekik meglegyen teremtve a jólét. Olyan mintha azért dolgoznék h a pénze, elszedjek és a családoknak adják. Én meg dolgozzak többet ha magamnak előadásom teremteni a házat kocsit jólétet mert engem nem támogat semmivel.

Kérlek ne gyalázatos és rosszindulatú kommenteket se kérek csak beszélgetni akarok erről a témáról sardobalas nélkül ki h éli meg ezt. Mert nekem ez a kormány nem buli h itt semmire nincs penz,csak a családoknak. Ha tanulni akarok azért is még én fizessek stb



aug. 10. 20:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%

EU támogatásokról beszélnek, milliárdokról és abból senki nem lát semmit aki átlagos, szegény életet él. Ellopják a pénzt, "kimutatják" papíron, hogy erre meg arra költötték, de nincs belőle haszon. Az emberek gyárakban nyomorognak, vagy boltokban mert nem volt lehetőségük többnyire tovább tanulni, vagy hiába tanultak nem volt olyan a környezet és hónapról hónapra élnek. Akinek van pénze annak jobb, de az még attól fél mikor megy tönkre a vállalkozás, mikor fucsol be. A politikusok nyugodtan élnek mert az emberek nem őket szedik szét hanem egymást. No comment.


Amerikában legalább "felszólal" a nép, de Európa nyomorék országaiban mint Magyarország, Szlovákia, Románia mindenki csak van, vagy egymást okolja.

aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
De zavar. Ehező meg intézetis gyerekek milliói erre mennek a több milliárdok oda, ahol gyerek sincs csak hogy szüljön az is.
aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 családos jobban jár hazvasarlas. Szempontjából mint én 20 as. Én támogatás nélkül kapartam össze a házamat. 20 millióért. 1 családos meg 20 ért vesz házat abból 10 milla ingyen van
aug. 10. 21:10
 24/39 Noren1989 ***** válasza:
42%

Van gond, Töki. Az nem zavar, h az EU-s pénzek 90%a ment a haverok zsebébe?


H megy a lehúzàs àllami szinten?

aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%

#14 az egyágyas szoba mindig is drágább volt. Jobban megêri a szállásnak, ha több ember megy olcsóbban, többet fogyasztanak. Ezért miért is a kormány vagy a család a hibás?


Nekem is van ilyen és olyan ismerősöm is. És??? Vagy aki ezentúl szül, az valami ingyenélô c*gány? Elárulom, a munkakerülő aljanêp pont ló*aszt sem kap, mert nincs egy ledolgozott munkanapjuk sem. Kapnak 30 ezer ft-ot havonta, aztán kész. Ez habzsi-dőzsi? Elpiálja, elcigizi egy nap alatt.


Nagyon megkeseredett vagy. Sírnál te, ha olyan szegény lennél, mint ahogy azt itt előadod. Sírnál nagyon. Rohadsz belülről. Sajnállak ezért. Azt hiszed, hogy csak te dolgozod ki a beledet, a te 70 ezer ft adódból van eltartva mindenki. Szánalmas vagy.

Ne is vállalj így gyereket, kérlek.


Ja, én is csak egy szutykos, ingyenélő, gyerekes nő vagyok, végülis két munkahelyem van, elárulom senkit nem érdekel. De biztos a pénz miatt szültem, most is az aranyozott jacuzzimból írok a tengerparti villámból.

aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
47%

"Veszek 1 kistubusos majonézt még magammal baszok ki kenytelen vagyok a nagyot családi kiszerelést venni de az meg rámrohad xd sorolhatnam"

Gondolom akkor az is a családosok hibája, hogy a kutyakajából olcsóbb a 20 kilós, mint a másfél, hogy én ezt eddig nem láttam...

Ugye csak játszod az együgyűt?

aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A családoknak lófszt se pakolnak ahhoz képest, amit lölőnek és társainak pakolnak. Hülye aki ezeket az orbán-gyurcsány féléket szavazgatja folymatosan
aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
34%

#21 mert ez volt a cél, hogy egymást okoluk mindenért és ne legyen összetartás. Az emberi naivitás határtalan, ez manapság mutatkozik meg a legjobban.

Az emberek java része lemondana arról a havi párezer ft kedvezmênyről, ha végre megszűnne ez a gyűlölködés és végre összetartóak lennénk.

aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
34%
#23, aztán még az unoka is fizeti, annyira k*vára nagyon ingyen van. Becsapnak mindenkit, az emberek meg hülyék mert be is veszik.
aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sincs családom, de én nem másokat okolok érte, és szeretném, ha nekem is lenne. Szerintem nagyon helyes, hogy a családokat támogatásokkal segítik, mit támogassanak, a tudatos szingliséget?

F

aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!