Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a családoknak lapatoljak a sok pénzt?

Figyelt kérdés

Élmény a gyerekvallalstol a kedvem. És leginkább a kormány hibája. Dolgozom mint a hülye és az adómat nem az egészségügyre vagy valami értelmes dologra költenek a kormány hanem a családoknak dobálja a milliókat. Ügyészek az emberek kezdenek csak azért szülni h a sok támogatást megkapjak és habzsidozsi majdnem ugyan házhoz jutás stb. Aki meg gyermektelen oldalon meg mindent ahogy tud. Másod állás kedvezmény nélküli hitel stb.

Meghaltak a családokat mert értetlenül állok h a kormány alájuk pakol mindent adokedvezmeny adómentesség babával csok iskolatamogatas és társai. Emiatt mindennek megy felfele az ára h nekik meglegyen teremtve a jólét. Olyan mintha azért dolgoznék h a pénze, elszedjek és a családoknak adják. Én meg dolgozzak többet ha magamnak előadásom teremteni a házat kocsit jólétet mert engem nem támogat semmivel.

Kérlek ne gyalázatos és rosszindulatú kommenteket se kérek csak beszélgetni akarok erről a témáról sardobalas nélkül ki h éli meg ezt. Mert nekem ez a kormány nem buli h itt semmire nincs penz,csak a családoknak. Ha tanulni akarok azért is még én fizessek stb



aug. 10. 20:34
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Elnézést kicsit kusza lett a telefon javítás miatt de szerintem nagyjából érthető mit akartam leirni
aug. 10. 20:35
 2/39 anonim válasza:
95%
Légyszíves olvasd már vissza, amit írtál, a fele értelmetlen. Nem tudom, hogy az autokorrekt szúrt ki veled, vagy tényleg nem tudsz magyarul, de kb minden második mondatot lehet belőle értelmezni.
aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsold ki az autocorrect funkciót a telefonodon, kérdező, mert sajnos egy csomó értelmetlen mondatot írtál ennek köszönhetően. Vagy olvasd át az egész szöveget, mielőtt elküldenéd.
aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

#2: az autocorrect szúrt ki vele, egyértelműen.

Kérdező! Írd le az egészet újra.

aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
A CSOKOT és babavárót felveheti a párocska, de nem kötelező. Azt ám le is kell fizetni. Én inkább amiatt vagyok ki, hogy a sok ukrán itt veri a seggét és úgy kaptak lakást, segítséget anyagilag, hogy semmit se csinálnak. Némelyik még dolgozni se megy. De ha dolgozik is kidobják a magyart simán.
aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

#1: "de szerintem nagyjából érthető mit akartam leirni"


Nem az. Írd le még egyszer.

aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Na jó kirom még 1x a kerdest
aug. 10. 20:39
 8/39 anonim válasza:
49%
A c-nek kedvez csak. Azoknak vissza sem kell fizetni! Ők laknak az önkormányzati lakásokban is. Pedig ha pár évet én is lakhatnék, mennyi albérleti pénzt spórolnék. De ugyanez a fiatalok szja mentessége! Én is voltam 25 éven aluli, mégsem kaptam soha semmit! Gyökér kormány!
aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
85%
Tény, hogy ők jobban vannak támogatva, de most mit tudsz tenni? Semmit.
aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Zavaró, mert sok fiatal meg csak rombolni tud cserébe.
aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!