Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterből tényleg a...

Magyar Péterből tényleg a rajongók is kezdenek kiábrándulni vagy hülyeséget csinált Magyar most a diszkóban vagy jól hat a propaganda?

Figyelt kérdés
Facebookon meglepően nagyon sok hozzászóló elítéli amit csinált és a csalódott benne és hogy ilyet nem szabadított volna csinálnia, nem tudom mennyire trollok vagy mennyire rajongók de elég békésen normálisan írnak az egészről, kicsit olyan csalódottság érzést keltenek bennem amiket írnak róla, szerintem sajnos elkezdődött egy kiábrándulási folyamat belőle, lehet tényleg ki fog pukkadni a pufi ha így folytatja
jún. 22. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
MP nemakar más lenni mint mi, nemakarja eljátszani a világ megmentőjének a szerepét ő csak Magyarországot akarja rendbehozni a jólétet és a jogbiztonságot megteremteni. És mindezt úgy hogy ugyanolyan ember mint mi a hibáival és a jótulajdonságaival együtt. Nekem így szinpatikus ahogy van.
jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért azt hozzáteszem hogy vigyázzon mert ha egy picit is hibázik azt az állami propaganda rögtön felturbózza és jön a lejáratás.
jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5%

A lufi már kipukkant amikor embereket listázott vallási hovatartozásuk miatt.


Ezért is van feljelentés ellene.


[link]



A Jobbik is innentől indult el lefelé!

jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

#6

"Orbán is szereti a piát, tuti. Csak különbség hogy nem nyilvánosan alkoholizál."

[link]


Dehogynem alkoholizál nyilvánosan. De ő mindent csak zárt környezetben, előre leellenőrzött (közpénzből fizetett) résztvevők előtt mer tenni már jó ideje.

jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!