Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FOJTOGATTÁK Magyar Pétert és...

FOJTOGATTÁK Magyar Pétert és ő az agresszív?

Figyelt kérdés
Mikor hagyja már ezt abba a propaganda?? Egyertelműen látszik a bulizós videón, hogy nem volt aggresszív, sőt őt fojtogatták..

jún. 21. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Magyar Péter agresszív. Aki ezt nem látja annál komoly bajok vannak.
jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mitől agresszív?😅 mert néha nem nyugodtan beszélt a propaganda riporterekkel vagy a Neresekkel?

Ha velem előfordul, hogy felemelem valakire a hangom és felbasz akkor agresszív ember vagyok??

Hányszor fordult ez már elő fideszes politikusoknál, riportereknél. Akkor szinte az egész NER agresszív, sőt az összes ember, hagyjuk már..

jún. 21. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Ember, botrányos volt a viselkedése a szórakozóhelyen, és utána vezették ki az őrök, az nem fojtogatás.
jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem láttam a videókon, hogy botrányos lett vola a viselkedése. Hol mutatják ezt meg? Egyszer már beetetett a fidesz média, elhittem amit hazudnak. Többet nem fogom. Bizonyítékok is kellenének, ha már megy a rágalmazás éjjel-nappal.
jún. 21. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

#2

"Mitől agresszív?"

Aki ellentmond neki, azzal elkezd személyeskedni és betámadni, majd az agymosott fideszes szavazóit ráküldi, pl. ahogy a hvg-s újságírót is elkezdte propagandistázni és betámadták az agymosott zombik.

jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem kedves kérdező, és tudod miért nem???

Mert ISMÉT Ő kért elnézést és megint arra hivatkozott, hogy fáradt...

Szerinted Szijjártó Péter, vagy Orbán Viktor mennyi stressznek van kitéve, mennyi program, mennyi utazás, tárgyalás?..

Az a baj, hogy egyre inkább látszik, hogy Magyar Péter egoista, nárcisztikus, ideggyenge figura.... orvosra lenne szüksége.

Csak a rend kedvéért, annó Varga Judit féle balhék alkalmával is volt, hogy fél órán keresztül ordibált az utcán és az RTL el fenyegetőzött, de olyan is volt, hogy a rendőrautót, amivel kimenekítették Judit asszonyt és a gyerekeket, életveszélyes módon üldözte a városban 80-100 kilométeres sebességgel.

Olyantól tudom, aki ezeknek szem és fültanúija volt.

jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha fáradt és mi van bukva az ember, akkor hajnali 4 órakor inkább alukálni kell, azaz pihenni, kedves Péter!
jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 18042 ***** válasza:

2

„hagyjuk már.”

Igen hagyjátok már abba, hogy ezzel az alakkal, MP1G-vel foglalkoztok, de lehet MP1FF-nek is nevezni.

jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Veteránmacska ***** válasza:

Belekötöttek fideszesek. És le járatják, kapnak az alkalmon. persze ebből sem igaz semmi! Rohadt büdös csicska nemzet ez!


Abban hibàs hogy szàmolnia kellett volna ilyen tàmadásokra főleg ilyen mocsok helyen, de hát ő is ember! Nem pàrtolom, de mèg nyilvànosságban van nem fogjâk békén hagyni! Rohadt egy ge*i banda nèp ez! Örüljön hogy ennyivel megúszta, simàn le késelhettèk volna. Tisztelem a bátorsàgàt

jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!