Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyien bevették...

Tényleg ennyien bevették volna ezt a választási propagandát, hogy háború vagy béke?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyire sokan ténylegesen megették ezt most, hogy ezen a választáson ez múlik. Tényleg ennyire leesett Mo értelmiküszöbe, hogy ilyen 5 éves gyerekeknek való propagandát kell tolni az embereknek?

jún. 20. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Most egy ideig béke lesz. 26- ban újra a háború veszélye fenyegeti majd az országot.


Mé, mivel kampányójon, hogy jobban fogunk éni?

Ezeket hagyjuk meg a nyugat ópiumának

jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

1# vagyok


Ha valami csoda folytán putyingazdi kivonulna Ukrajnából, akkor valami hasonló egetverő baromsággal kampányolnának. Pl...nem akarok tippeket adni rogánnak

jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy szavazólapot nem tudnak kitölteni (Budapest), valahol még sablont is kaptak, hogyan kell kitölteni. Ez beszédes a választóikról, szerencséjük hogy nem kell írni tudni, csak X-et rajzolni.
jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

túlságosan leegyszerűsített volt a kampány hogy háború v béke.

de minek kellene túlbonyolítani mikor sokan azt se tudják mi az az EU?

jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy ez volt a döntő, a Fideszre ugyanennyien vagy még többen szavaztak a háború előtt is.
jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak sokan, akiknek ennyi elég. A 2 évvel ezelőtti választáson MZP volt a patás ördög, aki mindenkit is kivezényelne az ukrán frontra, pedig csak annyit mondott, hogy a NATO tagjaiként vannak kötelezettségeink...


Persze nem mindenki emiatt szavazot a fideszre, de szerintem legalább a negyedük biztosan. Sőt, az a 200000-es szavazatnövekedés talán ennek is volt köszönhető.

jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

#3

Pedig megszokhatták volna az X berajzolását, hiszen az aláírásukhoz is azt kell.

jún. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lassan Észak-Korea 2.0-ás verzió lesz Mo.
jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pont tegnap görgettem az fb reelst és láttam videót erről aki igen :D


6: sztem nato tagként is őrültség ukrajnába küldeni katonát mikor se eu se nato tag. védelmi szervezet véd egy nem tagot, ennyi erőből mindenhova mehetnénk.

az hogy 2 éve még "az oroszok még ukrajnával se bírtak", most meg már párizsig mennének, hát na, hülye aki ezt elhiszi.

jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!