Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek kedves Karácsony...

Nem érzitek kedves Karácsony Gergely rajongók, hogy ugyanabban a stílusban kommunikáltok, mint a fidesz?

Figyelt kérdés

Miért kell minden Vitézy Dávidra szavazót sértegetni, hogy agymosott fideszes? Nem veszitek észre ez ugyanolyan mikor mindenkit dollárbaloldaloznak aki nem a FIDESZ-hez tartozik?

Tehát szerintetek aki nem Karácsonyt támogatja az egy agymosott senkiházi, hazaáruló fideszbérenc?


Jó kormanyváltás lesz itt, minden marad ugyanúgy csak a köntös lesz más úgy látom.



jún. 14. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Vitézy a fidesz embere, ahogy ez be is bizonyosodott Szentkirályi visszalépésével ...mi a baj azzal, ha valaki ezt kimondja.
jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem Vitezy olyan szavazoival semmi gondom, akik azert szavaztak ra, mert egy jobb jeloltet lattak benne es meg is tudják ezt indokolni. Nekem szemely szerint Vitezy egy nagyon pokhendi valaki, aki nem szimpatikus.
jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Szép nap ez a mai. Karácsony ismét nyert, a fideszesek vinnyognak. Még több ilyet!
jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

"Jó kormanyváltás lesz itt, minden marad ugyanúgy csak a köntös lesz más úgy látom."

Minimális esélyt látok rá, hogy Karácsony fog kormányt váltani

jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Győzött a köztársaság! Ahogy egymással bánunk olyan országban fogunk élni..Éljen a lapát 🤣
jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Vitézy végig gyanús volt, hogy a Fidesz jóvoltából van ott, ahol (ahogy az országgyűlési választásokon Gattyán múltkor), azután különösen, hogy Szentkirályi visszalépett, ráadásul az ő javára, azután pedig minden kétséget kizáróan, hogy Orbán Viktor is bejelentette, hogy őrá szavazott.


Ilyen szempontból nagyon kilógott a "lóláb".


Ha innen nézed, akkor Vitézy meglehetősen nagy valószínűséggel a Fidesz jelöltje, így, aki rá szavaz, a Fideszre szavaz.


Egyszerűen innen jön az egész logikája, sajnos nem alaptalanul.

Ettől még nem jó, ha egymásnak mennek az emberek ezen.


Láttam az újraszámolás kapcsán (már a bejelentést követően) készült beszélgetést Vitézyvel, sajnos nagyon politikusi stílusban beszélt, a rosszabbik fajtából. Nem a kérdésre válaszol, mellébeszél, valóban némileg tenyérbe mászó.

Persze nem biztos, hogy a "2. vereség" kapcsán készült interjúból lehet a legjobb következtetéseket levonni, de korábbi nyilatkozatai alapján is furcsának éreztem néhány dolgot vele kapcsolatban...


Egyébként régen rossz az, ha valaki politikusért rajong (bármelyikért).

Nagyon remélem, hogy kormányváltás esetén sikerül levetkőzni mindenféle gyűlölködést, akármelyik oldalról is jöjjön, és teremteni egy afféle egységet, amit már nagyon régen sikerült szétverni itthon.

jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Szeretet, békesség, a másik elfogadása. Még akkor is ha az országot romba dönti 14 éve.


Melyik fideszes beszél így? Nekem inkább az a lelki terror és megfélemlítés ismerős a fidesztől ha nem szavazunk rá akkor megölet a háborúba, atombombát dobat az operaházra sz orosz szövetségesünk, és lógni fogunk mert aki nem szavaz a fideszre az hazaáruló.


Igazad van kérdező, kísértetiesen hasonlít a két fél kommunikációja.......

jún. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

"Miért kell minden Vitézy Dávidra szavazót sértegetni, hogy agymosott fideszes?"

Mármint? Azt állítod, hogy a fidesz nem támogatta Vitézy-t és nem lépett vissza a javára?

Ha nem lenne fideszes, akkor nem történik ez meg. Ez csak a tények kimondása.


Ezzel szemben az pl. nem tény, hogy itt az ellenzék az amerikai dollárokból van fenntartva.

Az egyik egy hazugság, a másik egy tény. Ha te nem tudsz különbséget tenni, akkor lehülyézni téged nem is áll annyira távol a valóságtól.

jún. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
A DK-sokra nem jellemző, hogy a saját szemükben a gerendát észrevennék.
jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok pesti és őszintén, a politikai dolgok se foglalkoztatnak igazán. De elmentem szavazni múlt hét vasárnap, életkoromból adódóan ez volt az első szavazásom. Tényleg próbálkoztak belőle minden téren kimaradni, szavaztam a helyi polgármesterre meg a Tiszára. De az, hogy bármit megnyitok (tiktok, Google, tv, facebook) akarva akaratlanul szembejön velem ez a téma. Őszintén, olyannyira nem érdekeltek, hogy fogalmam sem volt róla, egyáltalán hogy néznek ki. Rájuk kerestem, hát képek alapján sokkal szimpatikusabb Karácsony. Vitézynek a szeme se áll jól, nem tud veszíteni, az újraszámlálást is elveszítette de még ennek ellenére is akar új szavazásokat kiírni, természetesen annak is kérni fogja az újraszámlálását, ha nem az ő javára lesz. Igazából én a politikusok helyében már rég kibztam volna a pcsába. Tipikusan az a senkiből lett valaki. Végig Karácsonyt fikázta, veszíteni nem tudott, a második vereségbe sem tud beletörődni és játssza a hattyú halálát, hogy a bnkó nyertes Karácsony nem veszi fel neki a telefont, amíg állandóan azon kapálózik, hogy belerúgjon. Rákerestem Vitézyre Facebookon is, természetesen minden arról szól, hogy 15.újraszámolást is kér. Írják neki kommentben, hogy elég röhejes, ahogy a második vereség után is kapálózik, aztán olyanokat ír, hogyha ő nyerne is kérne újraszámolást. Lófszt kérne. Karácsony szimplán már ki akar ebből az egészből kerülni, nyertesként is benne lenne az új választás kitűzésében, mert tudja, hogy lazán leveri harmadjára is.
jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!