Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterből tényleg a...

Magyar Péterből tényleg a rajongók is kezdenek kiábrándulni vagy hülyeséget csinált Magyar most a diszkóban vagy jól hat a propaganda?

Figyelt kérdés
Facebookon meglepően nagyon sok hozzászóló elítéli amit csinált és a csalódott benne és hogy ilyet nem szabadított volna csinálnia, nem tudom mennyire trollok vagy mennyire rajongók de elég békésen normálisan írnak az egészről, kicsit olyan csalódottság érzést keltenek bennem amiket írnak róla, szerintem sajnos elkezdődött egy kiábrándulási folyamat belőle, lehet tényleg ki fog pukkadni a pufi ha így folytatja
jún. 22. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Ami engem illet, én nem akarom, hogy 2026-tól egy ilyen ember vezesse az országot...
jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Amiért bulizik? Ez pont, hogy növeli a népszerűségét.
jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Ami engem illett, nyugodtabb lennék ha találna a tisza párt egy másik miniszterelnök jelöltet. Én nagyon elbizonytalanodtam.
jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Hogy még ilyen helyzetben is megvédi a Tisza pártot és a provokátor ellen tesz? Úgy hogy a népszerűsége is csorbát szenvedhet.


Ez inkább tiszteletre méltó és látható hogy az országát is 10 körömmel fogja védeni majd bármi történjék is. Nem engedi hogy megszégyenüljön vagy kára legyen annak a közösségnek akit képvisel aljas fidesz troll ügynökökkel szemben.

jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Most nagyon sok lepontozást fogok kapni, de a tény az, hogy Orbán Viktor Magyar Péterhez képest egy úriember...
jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Kívülről lehet az. Orbán is szereti a piát, tuti. Csak különbség hogy nem nyilvánosan alkoholizál.
jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen Orbán féle úriemberektől mentse meg Magyarországot az úristen. Aki a lelki szennyét a Bajer Zsolti Megafon tengelyre köpi hogy ő meg finom szalon radikálisnak tűnhessen. Felelősségvállalás nuku.
jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tgt ***** válasza:
91%
Esetleg ha kiderül, hogy pontosan mi történt, a rajongók eldönthetik, hogy kiábrándulnak-e belőle, vagy sem.
jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyre szimpatikusabb. Valós ember, valós hibákkal.
jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Akinek ez szimpatikus, ott problémák vannak a fejben.
jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!