Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV adásából...

Magyar Péter az ATV adásából kivonult a műsorvezető szánalmas kis sértegetése miatt. Erre mondják, hogy egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
78%

Pingvinke, drága!

Nem azért nem szóltam hozzá tovább a témához, mert te azt mondtad.

Onnantól kezdve, hogy mindenkit fideszesnek tartasz, aki Magyar Pétert kritizálja, nem vagyok hajlandó veled szóba állni. Először is odáig kellene eljutni intellektuálisan, hogy az is kritizálhatja jogosan Magyart, aki nem fideszes. Másodszor, oda is el kellene jutni intellektuálisan, hogy amikor felvetül a "Fideszes-e az ATV?" kérdés, akkor ne a Yettelről meg a reformátusokról beszélj, hanem arról, hogy milyen tartalmat közöl az ATV. Harmadszor, oda is el kellene jutni intellektuálisan, hogy egy magántelevízió soha nem kérhető számon, és ha megtámadják hazugságokkal, akkor jogában áll magát megvédeni. Hogy ha én téged rágalommal illetlek, te pedig bizonyítékot mutatsz, és megkérsz, hogy hagyjam abba, az nem provokáció. Te is legyél továbbra is szektás, egészségedre!

jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 A kérdező kommentje:
Na ki lesz a 100. kommentelő?
jún. 19. 07:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!