Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV adásából...

Magyar Péter az ATV adásából kivonult a műsorvezető szánalmas kis sértegetése miatt. Erre mondják, hogy egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:

#71 A vonatok valóban érdekes téma :)

Kár hogy a karmelita lakói nem foglalkoznak vele eleget :D

jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy Rónai Egon ennyire megfingatta Magyart, akkor egy Kálmán Olgánál mit csinált volna? Fülét-farkát húzva rohant volna ki...
jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
87%

"Valószinűleg az"

Nem az. Fideszes az M1, a Pesti Srácok, az Echo TV, a Hír Tv. Az ATV nem fideszes.

"Olyan szinten mint az M1 nem lehet hallani a propagandát

Olyan szinten? Mikor hallottál benne bármilyen propagandát?

"de ha visszatekintünk az atv multjába kiderül több politikus is otthagyta a műsort"

Ja. Például Berki Krisztián, aki például azért ment ki, mert szerinte Rónai nem annak a focicsapatnak szurkol, amelyiknek ő.

"Ezek szerint mégsem annyira egyenes"

Miért?

"De ha te hiszel egy írásna egy piros dossziéban, felőlem."

Mivel nyilvánosságra hozták a tartalmát és az ATV YouTube-csatornáját látva is egyértelmű, hogy Magyar hazudott, így bennem nincs kétség efelől. Benned miért van?

"Orbán mikor hazudta azt hogy háború lesz?"

Mi köze ehhez az ATV-nek? Miért terelsz?

"Linkelj nekem egy olyan atv műsort a youtuberol ahol a stúdióban vannak mert én nem találtam."

Parancsolj:

[link]

jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
22%

"Nem az. Fideszes az M1, a Pesti Srácok, az Echo TV, a Hír Tv. Az ATV nem fideszes."


Tisztában vagyok ezzel, de szerintem ez is az, de legyen igazad.

Az is bizonyithatja hogy ahogy otthagyta a studiót már utánna két percel özönlettek a cikkek róla a kormány médiából :D


"Olyan szinten? Mikor hallottál benne bármilyen propagandát?"


Azért megrendezni egy provokációt erősen a propagandára hajaz. Valjuk be őszintén, nem ez lett volna a tissztességes módja a számonkérésnek ha esetleg igaz is amit mondott az atv, akkor sem.

Eleve interjúzni hívták nem számonkérni.


"Miért?"


Miért? Provokáció szervezés az egyenlő az egyenességgel? Mert valljuk be ez az volt.


"Mivel nyilvánosságra hozták a tartalmát és az ATV YouTube-csatornáját látva is egyértelmű, hogy Magyar hazudott, így bennem nincs kétség efelől. Benned miért van?"


Mert nem láttam bélyegzővel ellátott szolgáltatói listát sem Magyartól, sem az atv stábjától. Ezáltal nem tudhatjuk biztosra hogy ki hazudik. Tehát ehhez még mindig tartom magam hogy számomra egy kérdőjel mindkettő, mind az atv, mind Magyar.


"Mi köze ehhez az ATV-nek? Miért terelsz?"


Terelek? Szerinted miért az elmult hetekben kezdett el ujra interjúzni orbán? ÉN pl nem tudom de van egy sejtésem, feltételezem ő is telehazudná az atv -t ahogy tudja, mintahogy azt Magyar és az atv tette ezzel a "kutyakomédiával".


"Parancsolj:"


Köszönöm :D


Egy kis érdekes elemzés ha esetleg érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=yUtN8gOOIww


"Ugyanakkor Péterről szinté nem tudjuk hogy igazat mondott e vagy sem, szintén bizonyíték hiányában.


Jól tette e hogy kiment? Őszintén, nem tudom, sokféleképp lehetett volna ezt értelmezni.

A kérdező letámadta, eltért a tárgytól, arrogáns is volt, nem hagyta szóhoz jutni partnerét.

Ugyanakkor Péter sokszor lehordta az atv munkatársait, akik a feladatukat végezték.


Az a baj ezzel a témával hogy sok a kérdőjel."


Többnyire ezért is mint ahogy irtam, van nekem kételyem, mind az atv vel mint Magyarral.

jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
22%
Sok hibát elkövetett az atv, és Magyar is.
jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
95%

"de szerintem ez is az"

Nem az.

"Az is bizonyithatja hogy ahogy otthagyta a studiót már utánna két percel özönlettek a cikkek róla a kormány médiából :D"

Folyamatosan bújják az összes médiát, ahol tudják, hogy Magyar beszélni fog. Teljesen mindegy volt, hogy hol jelent meg, azonnal nyomatták róla a tartalmakat. De akkor most már vezesd le légyszíves egy értelmes gondolatmenetben (ami nem konteó), hogy ebből hogyan következik az ATV fideszessége.

"Azért megrendezni egy provokációt erősen a propagandára hajaz."

Saját szemeddel láttad, hogy Magyar hazudott. És még mindig őt véded, még mindig nem akarod megérteni, hogy egy tv-nek joga van kiállni maga mellett és megvédeni magát, pláne ha magántelevízió, és senkit nem áll kötelességében meghívni. De akkor legyél szektás, ha jól esik. Egészségedre.

"Valjuk be őszintén, nem ez lett volna a tissztességes módja a számonkérésnek"

Leírom megint: senkinek nincs joga beleugatni abba, hogy egy magántelevízió mit csinál, kit hív meg, és kit hogyan kér számon. Egyetlen kérdés a releváns: jogos vagy nem jogos.

"Provokáció szervezés az egyenlő az egyenességgel? Mert valljuk be ez az volt."

A szembesítést csak azok regisztrálják provokációnak, akiknek fáj az igazság.

"Ezáltal nem tudhatjuk biztosra hogy ki hazudik."

Hát ez csodás😏 Magyar azt állítja, hogy március vége és május eleje között nem hívták az ATV-be. Belinkeltem neked egy videót, ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja. Ezek után röhögés nélkül ideírod nekem, hogy NEM LEHET BIZTOSRA TUDNI, HOGY KI HAZUDIK. Van értelme beszélgetnünk?

"Terelek? Szerinted miért az elmult hetekben kezdett el ujra interjúzni orbán?"

Én Magyar Péterről és az ATV-ről beszélgetek veled. Hogy jön ide Orbán?

"feltételezem ő is telehazudná az atv -t"

A "hazudok az ATV-ben" és a "hazudok az ATV-ről" nem ugyanazt jelenti. Egyik esetben az ATV-nek nincs további feladata, másik esetben meg joga van magát megvédeni.

jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
36%

"Folyamatosan bújják az összes médiát, ahol tudják, hogy Magyar beszélni fog. Teljesen mindegy volt, hogy hol jelent meg, azonnal nyomatták róla a tartalmakat. De akkor most már vezesd le légyszíves egy értelmes gondolatmenetben (ami nem konteó), hogy ebből hogyan következik az ATV fideszessége.

"


Egyszer már levezettem.


"Saját szemeddel láttad, hogy Magyar hazudott. És még mindig őt véded, még mindig nem akarod megérteni, hogy egy tv-nek joga van kiállni maga mellett és megvédeni magát, pláne ha magántelevízió, és senkit nem áll kötelességében meghívni. De akkor legyél szektás, ha jól esik. Egészségedre."


És mivan ha az emlitett hónapok előtt beszélték meg az időpontot? Nem tudhatjuk mert konkrét bizonyítékot egyik fél sem állított ki. Tehát megint ott vagyunk ahol az elején, vagy az atv vagy Magyar mond igazat.


"Leírom megint: senkinek nincs joga beleugatni abba, hogy egy magántelevízió mit csinál, kit hív meg, és kit hogyan kér számon. Egyetlen kérdés a releváns: jogos vagy nem jogos.

"


Ahoz van joga egy magántévének hogy szándékosan provokáljon?


"Hát ez csodás😏 Magyar azt állítja, hogy március vége és május eleje között nem hívták az ATV-be. Belinkeltem neked egy videót, ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja. Ezek után röhögés nélkül ideírod nekem, hogy NEM LEHET BIZTOSRA TUDNI, HOGY KI HAZUDIK. Van értelme beszélgetnünk?"


Fentebb már leirtam.


"A "hazudok az ATV-ben" és a "hazudok az ATV-ről" nem ugyanazt jelenti. Egyik esetben az ATV-nek nincs további feladata, másik esetben meg joga van magát megvédeni."


Van joga, de nem ilyen módon.

jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
74%

"Egyszer már levezettem."

Az egy konteó volt. Németh Sándor pártszimpátiájából következtettél arra, hogy az ATV fideszes. A kettő között semmilyen logikus kapcsolatot nem tudtál felmutatni.

"És mivan ha az emlitett hónapok előtt beszélték meg az időpontot?"

Mikor? Februárban? :D

"Nem tudhatjuk"

Belinkeltem neked. Az ATV honlapján is ott van feltöltve a mappa tartalma. Kezdem azt érezni, hogy a falra hányt borsó ez az egész beszélgetés.

"Ahoz van joga egy magántévének hogy szándékosan provokáljon?"

Csak ismételni tudom magam: a szembesítés csak azoknak provokálás, akiknek fáj az igazság.

"Van joga, de nem ilyen módon."

Van joga, de... Igaza van, de... Ott volt áprilisban Magyar, de... Átadta Rónai a bizonyítékokat, de...

jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim válasza:
28%

Fejezzétek már be!


Mindkettő hibázott.


Az ATV és Magyar is.

jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim válasza:
16%

Tudom hogy azt mondtam hogy fejezzétek be, de egyszer s mindenkorra ezt zárjuk már le. Elolvasatm az utóbbi bejegyzéseiteket, igy ezt a választ azok alapján írom.

Bárki válaszolhat rá ha akar de én részemről lezártam a témát és senkinek se fogok válaszolni.


Szóval:

"Az egy konteó volt. Németh Sándor pártszimpátiájából következtettél arra, hogy az ATV fideszes. A kettő között semmilyen logikus kapcsolatot nem tudtál felmutatni."


Hát a 4iG is hasonlóképp indult, Mészáros csupán szimpatizása volt a fidesznek ma meg már övé az ország jelentős cégeinek több mint a fele ( pl: DIGI, Vodafon, Yettel, és félig a Telekom).

A wikipedia ahogy néztem a forrásmegjelöléseit, nem ir hülyeséget általában, legalább is az internet egyik legmegbizhatóbb forrása e-téren.

Több oldalon is fellelhető, ezen információ.

Mitöbb szerződésük van a kormánnyal: [link]

Ahogyan a Református egyháznak is van: [link]


És tudjuk hogy a kormány megbizhatósága hát, ö izé, nulla.

Ezt 14 év alatt bebizonyították.

Azt is tudjuk hogy a refinek nem a fán terem a sok, sok pénz erre a sok intézményre, akkor gondolom a Hitnek sem a fán terem...


Mára a református egyház, bár némiképp az iskolái jobban felszereltek, de mégis érezni a kormány nyomását rajta, azt hogy ha annyira nem is, de próbálja befojásolni az intézményeit a korány.


"És mivan ha az emlitett hónapok előtt beszélték meg az időpontot?"


Akár az is lehet, nem látunk bele senki naptárába. Nem látjuk sem az ATV sem pedig Péter naptárát. Az is lehet hogy előtte pár nappal keresték, és csupán lejáratás céljól adták meg szándékosan azt a napot, ami azon a papirkán van, de lehet hogy a véletlen rendelte így.

Az is lehet hogy előtte levő hónapokban keresték. Az is lehetséges hogy pár nappal előtte, de lehet hogy még aznap keresték. Nem tudjuk egyértelműen.


"Belinkeltem neked. Az ATV honlapján is ott van feltöltve a mappa tartalma. Kezdem azt érezni, hogy a falra hányt borsó ez az egész beszélgetés."


Én is azt mondom és egyet értek azzal hogy egyértelmű bizonyiték, mind Magyar mind az ATV részéről a szolgáltatói papirok lennének, amit még mindig nem láttuk.

Az egy dolog hogy a papiron rajta van ez a nap, de lehet, hogy ez szándékos, vagy megtervezett.

Az interneten bármit közzétehetünk, senki sem ellenőrzi azt, igy az is lehet hogy kamu a papir tartalma.

Lehet hogy van benne igaz is, meg kamu állitás is. De simán lehet hogy igaz. Cáfolni egyik részről sem tudott senki, sem Péter, sem az ATV.


"Csak ismételni tudom magam: a szembesítés csak azoknak provokálás, akiknek fáj az igazság."


Akkor az is provokálás ha koronázatlan királyod gyakorlatilag színt valott mikor pestre látogatott Stoltenberg?

Az is provokáció volt mikor az EU egyébként jogosan elzárta a pénzcsapokat?

Vagy az mikor a kirugott katonákat tanárnak képzik át?

Vagy az mikor bevallották hogy mégis közük volt a pedofil botrányhoz?


"Van joga, de... Igaza van, de... Ott volt áprilisban Magyar, de... Átadta Rónai a bizonyítékokat, de..."


Azt sem tudjuk, hogy pontosan mikor keresték!? Azzal egyetértek, aki ezt mondta "nincs szolgáltatói lista". Az valóban hasznosabb lett volna, így most mindenki eldöntheti, kinek ad igazat, mert ez a lista nem egyértelműsíti, a kedvedért teszek ide egy fideszközeli ujságot is ( [link]

Azt sem tudjuk hogy mivel védekezett volna konkrétan Péter, lehet hogy ezt mérgében mondta Péter (Beléfojtoták a szót, többször is)

Szerintem az érdekes, most leváltották Rónait és visszaesett azóta az atv nézettsége, nem gyanus egy kicsit sem?

Nyilvánvaló hogy provokálás akart ez lenni, ami roszul sült el, mindkét félre nézve, de jobban egyértelműen Magyar jött ki, hiszen ha ránézek a csoportjára és a profiljára azóta majd 50000Emberrel lett több.

Az is nyilvánvaló hogy mindenki rosszul kezelte ezt az ügyet.


Látom alkalmaztad a szekta szót.

A szekta általában egy szeméj, vagy egy szeméji kultuszt követő emberek csoportjára szoktuk mondani. Látván a Tisza bejegyzéseit a médiában, nem hinném hogy szektáról van szó, a fidesz sokkal inkább hasonlít szektára. Ilyen konkrét közösségi együttműködést a Momentum és a Jobbik mutatott mint a Tisza, de a fidesz soha. Nem volt beleszólása senkinek sem abba hogy mondjuk ki menjen ki az EP be képviselőnek, nem a közösség finanszirozott egy közös célt. Azt látom a Tiszánál van egy cél, aminek én sem értek egyet minden pontjával, de ahoz ha el akarjuk felejteni a jelenlegi rendszert, ez egy szükséges rosz (Megjegyzem Momentum párti vagyok, tudván azt hogy a Momentum gyakorlatilag esélytelen minderre, igy esett a választásom a Tiszára).


Látom konok vagy, én meg rettenet gonosz, mert gondolok rád, a családomra és TUDOM, hogy nem lesz itt semmiféle háború.

Azt gondolom nem láttad, vagy nem vetted tudomásul hogy, kövér László volt az aki kezdemnyezte a sorkatonaság visszavezetését, és ezt is kire fogtátok, hát persze hogy Sorosra és Brüsszelre (Megjegyzem Brüsszelnek ilyen tekintetben minimális joghatósága van).

És most jöhetsz azzal hogy, "há' de peti azza' jött hogy nem megy ki brüsszebe'!!" és?

Az élet során számtalan olyan van hogy az ember azt mondja hogy nem, de egy külső nyomásra mégis meggondolja magát. Ez jelen esetben Weber és közössége volt, akik azt mondták hogy ott van rá szükség.



És az is nyilvánvaló, hogy elég volt már ebből a témábol, úgyse fogjuk soha megtudni kinek van igaza.

jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!