Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV adásából...

Magyar Péter az ATV adásából kivonult a műsorvezető szánalmas kis sértegetése miatt. Erre mondják, hogy egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
75%
#50 Látjuk :D
jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
95%

"ATV egy fideszes tv"

Nem az.

"megpróbálta sarokba szorítani Petyát"

Nem szorította sarokba, hanem szembesítette a hazugságával. Ez miért probléma?

"Németh Sándor és a Magyar Kormány"

Németh Sándornak az éri meg anyagilag, ha ellenzéki tv-t csinál, ez hozza a nagyobb profitot. Az ő pártszimpátiájából nem lehet következtetni a tv-re. Pláne úgy, hogy szín tiszta ellenzéki narratíva megy ott.

"Rónai ezen felül megsértette az írói etika szabályait"

A műsor címe: Egyenes Beszéd. Ha valaki hazudozik az ATV-ről, akkor szembesítik vele, nem fogják hagyni magukat lejáratni és megalázni. Még Magyar Péternek sem.

"Elhiszed hogy Orbánnal nem kezdenének igy ki?"

Orbán mikor hazudta azt, hogy nem hívta meg az ATV-be.

"Ugyanakkor Péterről szinté nem tudjuk hogy igazat mondott e vagy sem"

Embeeer😂 Azt mondta, hogy március vége és május eleje óta nem kapott meghívást az ATV-be. Ehhez képest áprilisban több műsorba is elment, pl. Egyenes beszéd, Heti Napló. Akkor hazudott vagy nem?

jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mièrt foglalkozunk ennyit ezzel az üggyel. Szeribtem nem volt semmi nagyon jelentõs ebben az incidensben."


Leszámítva, hogy az ember, aki miniszterelnök szeretne lenni, úgy viselkedik mint egy hisztis pitcha.

jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

A 24-es válaszadó mindent leírt.

Egyetértek vele.

jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
Nekem valahol szomorú, hogy ilyen nárcisztikus emberek mennek politikusnak. Sokan inkább a Fidesz ellen szavaztak, a kegyelmi botrány miatt és nem Magyar Péter személyére. Ugye ne felejtsük el, az egész sztori az influencer tüntetéssel kezdődött, csak Magyar learatta a babérokat. Erre akarjuk lebántani Orbánt? Nem szeretem a nárcisztikus embereket és akkor finoman fogalmaztam. A Tisza, mint új erő, új párt szimpatikus nekem, a magyar politika mocsarában, de Magyar Péter arrogáns, konfrontatív, egoista és megalomán, nárcisztikus stílusa egyáltalán nem tetszik.
jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
55# *leváltani bocsánat... Elírtam. Annyi tuti, hogy egy pszichológus szakember egyből levágja, hogy ezzel az emberrel valami nincs rendben... Aki lehallgatja a feleségét és elvileg szóban bántalmazza, verbálisan. Vagy amikor rohamot indít a Turul kávéház ellen, vagy platóról kiabál azokkal, akik kijönnek a templomból a miséről. Nekem ez ellenszenves magatartás. Azért ellenszenves, mert egy nárcisztikussal élek együtt én is. Komplexusos, a bosszúvágy fűti, nem tűri az ellentmondást, beleáll bárkibe és mindenkibe. Hogy akar így egy országot vezetni?
jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 BécsiFehér ***** válasza:
14%

#53: "Leszámítva, hogy az ember, aki miniszterelnök szeretne lenni, úgy viselkedik mint egy hisztis pitcha."

Nem mondta, hogy feltétlenül ő akarna miniszterelnök lenni, ha egyszer kormányra kerül a pártja.

A nézők nagyrésze nem arra volt kíváncsi, hogy hogyan bogarásznak végig egy híváslistát, hanem, hogy a párt további terveiről beszél. Ezt, úgy látszik meg kellett akadályozni. Nem hisztizett, amikor ötödszörre is megkérdezte, hogy van-e kérdés és, mivel nem volt, felállt és kiment, de ezt már ezerszer leírták.


#56: "egy pszichológus szakember egyből levágja, hogy ezzel az emberrel valami nincs rendben..."

Főleg, ha valamelyik "független" médium hívja be, lejáratás céljából. Te, gondolom, nem vagy pszichológus szakember, vagy tévednék?


"amikor rohamot indít a Turul kávéház ellen, vagy platóról kiabál azokkal, akik kijönnek a templomból a miséről"

Láttad ezeket az eseteket teljes terjedelmében, az előzményekkel együtt, vagy csak ahogy a kormánypropaganda megrágta és tálalta neked?

"Hogy akar így egy országot vezetni?"

Még egyszer leírom: nem mondta, hogy feltétlenül ő akarna miniszterelnök lenni, ha egyszer kormányra kerülne a pártja.

jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
95%
57# Én azt gondolom, hogy legutóbbi interjúi alapján, gondolok itt a legutóbbi 2 ATV-s interjújára, a templomos, meg a kávéházas akcióira, Magyar Péter kezd gyurcsányi mélységekbe lemenni.. Még mielőtt belémkötnél, nem összegyurcsányozom, hanem gyurcsányi mélységekbe száll alá a viselkedésével. Gyurcsány megbuktatta az MSZP-t, akinél bizton állíthatom a MSZP-ből bárki alkalmasabb lett volna. Most ugyanezt látom, a Tisza fővezére egy túlmozgásos, szereplési mániás, nem kicsit egoista és megalomán ember, nulla önreflexióval. Ezt láttuk már Gyurcsánynál is. Félek, hogy Magyar szereplési, exhibicionsta hajlama nagyobb, semmint hogy ténylegesen az ország érdekét tartsa szem előtt. Pedig a Tisza lehetne egy életképes párt. De ez így nem működik egyszerűen....
jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 BécsiFehér ***** válasza:

"ez így nem működik egyszerűen...."

Még nem telt el elég idő ahhoz, hogy ezt megítéljük. Várjunk még, majd meglátjuk.

Ami a kávéházas "akcióját" illeti, ahogy a tulajjal beszélt a végén -a tulaj láthatóan sunyi, kétszínű viselkedése ellenére is, azt demonstrálni lehetne asszertív problémamegoldó tréningeken.

jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
89%

"Nem mondta, hogy feltétlenül ő akarna miniszterelnök lenni, ha egyszer kormányra kerül a pártja."


Reális, hogy az egyemberes pártjából nem ő akar miniszterelnök lenni. :)

Annak lenne információ tartalma, ha egy pártvezért nem akar miniszterelnök lenne. Default, hogy ez a célja.



"A nézők nagyrésze nem arra volt kíváncsi, hogy hogyan bogarásznak végig egy híváslistát, hanem, hogy a párt további terveiről beszél."


A nézők ugyanúgy kiváncsiak arra is, hogy hiteles-e a politikus.

Az is sokat elárul egy politikusról, hogy hogyan reagálja le, ha hazugságon kapták.


"Ezt, úgy látszik meg kellett akadályozni."


MP az első kérdésre sem reagált. Volt rá lehetősége, de inkább hiisztisen kivonult.


"Nem hisztizett, amikor ötödszörre is megkérdezte, hogy van-e kérdés és, mivel nem volt, felállt és kiment, de ezt már ezerszer leírták."


A kérdés azt volt, hogy folytatni akaja-e még a hazudozást.

Erre nem válaszolt, hanem hisztisen kivonult.

jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!