Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV adásából...

Magyar Péter az ATV adásából kivonult a műsorvezető szánalmas kis sértegetése miatt. Erre mondják, hogy egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 BécsiFehér ***** válasza:
40%
előző: "zavartam"
jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
96%
6/42! Azért hogy ne derüljön ki hogy hazudik? Derüljön ki! Egy közszereplőnek ezt vállalnia kell!
jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
19%
Sokan kivonultak már az ATV adásából jobb és bal oldalon egyaránt, nincs ebben semmi meglepő. Ez egy kereskedelmi tv, fizettek hogy lejárassák ő pedig nem ment bele a játékba. Jogos, egymillió feletti szavazattal én a lábam sem tenném be olyan adásba ahol nem én kérdezhetek magamtól. Orbán pont ezt teszi, ezért nem lehet kiforgatni a szavaiból. Ha valaha ilyet tettek volna vele mint az ATV, másnap már a NAV nyitott volna kilincset náluk.
jún. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
94%

"fizettek hogy lejárassák"

Tehát Magyar lejárta mindennek az ATV-t, az nem probléma. Ha az ATV jogosan védekezik, és bizonyítékokat mutat a rágalmak ellen, akkor az már lejáratás. És még ti birkázzátok a Fideszt. Egy csöppet sem vagytok különbek.

"ő pedig nem ment bele a játékba"

Férfiasan elszaladt az igazság elöl. Büszke lehetsz rá.

"egymillió feletti szavazattal én a lábam sem tenném be olyan adásba ahol nem én kérdezhetek magamtól"

No comment...

jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
77%
Gyurcsány-effektus figyelhető meg Magyar Péternél. Ezekkel a kirohanásaival viszi a Tisza pártot a süllyesztőbe..
jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 18042 ***** válasza:
70%

Egyébként itt mindenki teljes tévedésben van, mert MP az nem Magyar Péter, hanem:

[link]

MP = Metál Papír (fémezett papír) kondenzátor, és ezzel be is lehet fejezni a politikai vitát.

jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom mièrt foglalkozunk ennyit ezzel az üggyel. Szeribtem nem volt semmi nagyon jelentõs ebben az incidensben. ATV egy fideszes tv megpróbálta sarokba szorítani Petyát, Petya kicsit bunkón lelépett. És?

Ez csak arra volt jó h mindenki saját tàbora szerint èrtelmezhesse a törtènteket. Tiszàsok szerint Egon hibàzott, fideszesek erre hivatkozva mondják h ezèrt ne szavazz Petire.


Szerintem viszont megint csak figyelemelterelès zajlik. Rakd mèrlegre ezt az esetet a korrupcióval+vilàg legmagasabb ÁFÁjàval, eu rekorder infláciòval, pedofilmosdatással, brüsszeli kokeinos melegorgiàkkal, gyõzikèvel és mèg sorolhatnám...

jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 18042 ***** válasza:
Képtelenek vagytok befejezni, az eszetlen baromkodást?
jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
8%

#3 Mi bizonyítja az atv dokumentumaiban leirtakat?

Mi bizonyitja Péter állitásait?

Ezek mind jó kérdések.

Nem csak a videó a lényeg, az adásba kerőlésének és annak forgatásának ideje is számottevő, ugyani lehet, hogy pont a dosszié sem, pont Péter sem mondot ilyet hogy akkor ne hivták volna meg.

Azzal hagyjál hogy azért mert hires "független" csatorna, egy túrót az.


Németh Sándor és a Magyar Kormány


Németh Sándor szorosan kapcsolódik a magyar kormányhoz, különösen a Fidesz párthoz és Orbán Viktor politikájához. Többször kifejezte támogatását az Orbán-kormány politikai intézkedései, például a menekültügyi politika iránt, és nyilvánosan állást foglalt a kormány mellett. Az ATV tulajdonosaként és a Hit Gyülekezete vezetőjeként jelentős befolyással bír a magyar közéletre​.


Források:


[link]

[link]


Ebből kifolyólag számomra megkérdőjelezhető a dokumentumok tartalma, legjobb tudomásom szerint, azt kigyűjtötték, ahogyan azt Rónai is elmondta az élő adásban, tehát valaki legépelte.

Én is simán gépelhetek ilyet, ha nincs mivel alátámasztani az állitásaimat akkor nem más mint egy írás.


Rónai ezen felül megsértette az írói etika szabályait ugyanis az ellentétes az etikai irányelvekkel, ha valakit egy témára hívsz meg interjúra, majd teljesen más témát kezdesz el. Ez tisztességtelen és megtévesztő a meghívottal szemben.


Forrás:

[link]



Ugyanakkor Péterről szinté nem tudjuk hogy igazat mondott e vagy sem, szintén bizonyíték hiányában.

Jól tette e hogy kiment? Őszintén, nem tudom, sokféleképp lehetett volna ezt értelmezni.

A kérdező letámadta, eltért a tárgytól, arrogáns is volt, nem hagyta szóhoz jutni partnerét.

Ugyanakkor Péter sokszor lehordta az atv munkatársait, akik a feladatukat végezték.


Az a baj ezzel a témával hogy sok a kérdőjel.


-------------------------------------------------------------------------------


#4 #5 Az neked bizonyíték ha valaki leir egy híváslistát, és beleteszi egy dossziába?

Nincs alátámasztva semmivel sem!?

Valószínű nem ő lenne a miniszterelnök, ahogyan a Tisza párt elnöke sem ő.

Miniszterelnök általában, vagy megválasztja a párt tagjai vagy a pártelnök szokott lenni (pl: Orbán Viktor a Fidesz alapítója)


Elhiszed hogy Orbánnal nem kezdenének igy ki? Okát fentebb leírtam.


#7 Érdekes, én nem találom seholse azt a listát... Ennyit találtam róla:


„4.) az ATV …. szerkesztője … tag”

„6.) az ATV … műsorainak szerkesztője … tag”

„7.) A … főszerkesztője és a … szerkesztője, … tag”

„9.) az ATV … műsorainak szerkesztője … tag”


Ebből látszik hogy konkrét név nincsen, és csak az tudja azonositani az mebereket aki tudja ki milyen pozícióban van igy én se nagyon tudom ki kicsoda.


Várj csak, ez volna az a lista? [link]

Mert ebben semmi konkrét felekezet nincsen :D


És csakhogy tudja minden kedvels olvasó hogy miért csak nekik válaszoltam, a téma konkrét problémái ebben a kettőben tökéletesen benne van, a többi veszekedést meg fölösleges magyarázni szerintem.


Egy kis érdekesség, elmeséltem a chatGPT nek ő meg tőlem függetlenűl kielemzte a leirrtakat:

[link]

jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:
Egyesek itt mindjárt agyvérzést kapnak.🤣
jún. 13. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!